Ariana Grande sprawdza cierpliwość fanów. To będzie tytuł szóstej płyty?

Ariana Grande sprawdza cierpliwość fanów. To będzie tytuł szóstej płyty?
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Ariana Grande sprawdza cierpliwość fanów. To będzie tytuł szóstej płyty?

Szczęśliwa szóstka! Ariana Grande ogłosiła na Twitterze, że premiera jej nowego albumu odbędzie się znacznie szybciej niż przypuszczaliśmy. Fani zaczęli się domyślać, jaki tytuł będzie nosić nadchodzący krążek gwiazdy muzycznej sceny. Ich podejrzeniom przyglądamy się na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Ariana Grande - szósta płyta
  2. Ariana Grande 2020 - tytuł płyty, piosenka

Ariana Grande buduje napięcie szykując się do wydania szóstej studyjnej płyty. Ta pojawi się ponad półtora roku od wydania krążka Thank U, Next, na którym znalazł się singiel 7 Rings. Miłośnicy talentu światowej gwiazdy liczą, że na nadchodzącym wielkimi krokami krążku, znajdą się takie hity, jak jak na płycie My Everything, czyli m.in. Break Free, Problem, One Last Time czy Love Me Harder. Nie brakuje opinii, że Ariana Grande powalczy o muzyczny tron z Adele, która również zapowiedziała wydanie nowego materiału.

Ariana Grande - szósta płyta

nie mogę się doczekać, by dać Wam mój nowy album w tym miesiącu - napisała Ariana na Twitterze, czym rozgrzała platformę do czerwoności. Tak, artystka ma na myśli październik. Na razie nie poznaliśmy żadnych oficjalnych szczegółów wydawnictwa. Gwiazda zamieściła enigmatyczną zapowiedź w sieci. Niedawno mogliśmy usłyszeć Arianę w utworze Lady Gagi - Rain on Me. Dyskografię Grande zamyka Thank U, Next” z lutego 2019. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej ukazał się Sweetener.

Ariana Grande 2020 - tytuł płyty, piosenka

Artystka ogłosiła w październiku 2020, że jej nowy album pojawi się w tym samym miesiącu. Post udostępnił The Weeknd, co może sugerować, że będzie jednym z gości na wydawnictwie. Ariana Grande 17 października wrzuciła do sieci filmik, na którym wpisuje na klawiaturze komputera POSITIONS. Po chwili zegar zaczął odliczać czas do 23 i 30 października sugerując, że może być to tytuł singla i całego albumu. Dodatkowo na Instagramie pojawiło się konto "positions", które obserwuje tylko wytwórnia wydająca artystkę. 

Ariana Grande kiedyś i dziś
Najnowsze