Adele i Ariana Grande zawalczą o muzyczny tron? To będzie pojedynek roku!

2020-10-19 11:34 Maksymilian Kluziewicz
Adele i Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Jesień 2020 zapowiada się niesamowicie ekscytująco, jeśli chodzi o premiery muzyczne. Wszystko wskazuje na to, że poza Arianą Grande, swoje nowe wydawnictwo zaprezentuje również brytyjska supergwiazda Adele. Której z piosenkarek uda się odnieść większy sukces na listach przebojów? O szczegółach dotyczących wielkiego powrotu wokalistek przeczytacie oczywiście na ESKA.pl.

Adele - nowy album artystki zbliża się wielkimi krokami? Wszystko na to wskazuje! I o ile fani brytyjskiej gwiazdy popu są zachwyceni krążącymi w sieci pogłoskami, tak Ariana Grande, a w szczególności jej menadżerowie z pewnością nie mają powodów do radości. Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że już niebawem, bo 30 października, na rynku ukaże się kolejny album Ariany Grande. Tydzień wcześniej, czyli 23 października 2020 roku, swoją premierę ma mieć pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo, zatytułowany Positions. Gwiazda poinformowała o wydaniu kawałka za pośrednictwem swojej strony internetowej. Gdy wszyscy myśleli, że jesień 2020 będzie należeć do Ari, tak jak to miało miejsce w 2018 roku, do akcji niespodziewanie wkroczyła Adele!

Nowy album brytyjskiej wokalistki to bez wątpienia jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Po wydaniu w 2015 roku bestsellerowego krążka 25, który pobił wszelkie rekordy popularności, artystka na jakiś czas zniknęła z mediów. W międzyczasie przeszła ogromną metamorfozę. Wszystko wskazuje na to, że odmieniona Adele zaprezentuje swoją kolejną płytę również w październiku!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande i Adele w walce o muzyczny tron? 

Choć powrót Adele nie jest potwierdzony ani przez samą artystkę, ani też przez jej współpracowników, spekuluje się o nim od miesięcy. Według wcześniejszych deklaracji, krążek miał się pojawić we wrześniu. Tak się jednak nie stało. Jak donosi serwis showbiz411, Adele przygotowuje się do wydania płyty w piątek, 30 października. Gorącą i tak atmosferę podgrzewa fakt, że piosenkarka poprowadzi show SNL w dniu 24 października. To będzie jej pierwszy raz od pięciu lat!

Kto wygra tę walkę? Wszystko zależy od fanów! Arianators będą jednak musieli się mocno postarać.

Najnowsze