Ariana Grande w Polsce 2019: fani szykują niezwykłą niespodziankę! O co chodzi w akcji?

2019-07-16 15:07
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Ariana Grande w Polsce wystąpi już we wrześniu 2019. Bilety na koncert autorki utworu No Tears Left To Cry rozeszły się w błyskawicznym tempie! Fani na koncert w Tauron Arenie w Krakowie szykują niezwykłą niespodziankę dla artystki. Co takiego zobaczymy? Jak się przyłączyć? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Jej przyjazd do Polski wywołał ogromną radość wśród polskich fanów. Koncert odbędzie się na początku września 2019. Artystka, w czasie występu w naszym kraju zaprezentuje materiał z płyt Sweetener i Thank U, Next. Ariana z pewnością przygotowała wiele niespodzianek dla tych, którzy mieli szczęście zostać posiadaczami biletów. Fani nie pozostaną jej jednak dłużni. Trwa przygotowanie niezwykłej akcji, którą wokalistka z pewnością zapamięta na długo! 

Zobacz też: Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie to za mało. Będą dwa występy?!

Ariana Grande w Polsce 2019 - akcja fanowska

Fani przygotowują niezwykłą akcję pod tytułem Konstelacja: Miłość. Odbyć ma się podczas piosenki NASA. Potrzebne będzie jedynie światło latarki z telefonu oraz kawałek przeźroczystej folii PCV w dowolnym kolorze. Fani chcą w ten sposób okazać jej swoje wsparcie i miłość. Więcej o akcji możecie przeczytać poniżej. Czy gwiazda będzie zachwycona? 

Najnowsze