Ariana Grande - odwołany koncert w Polsce na ustach fanów z całego świata. Oto DOWÓD

2019-08-27 13:32 MK
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Pomimo tego, że od odwołania koncertu Ariany Grande w Polsce minie niedługo miesiąc, fani wokalistki wciąż nie potrafią pogodzić się z faktem, że nie zobaczą na żywo jej spektakularnego show. Jeden z najpopularniejszych twórców internetowych, który może pochwalić się niemalże milionem subskrypcji, postanowił zgłębić temat w jednym ze swoich filmików. Teraz o odwołaniu koncertu gwiazdy w naszym kraju mówi cały świat. Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze opinie innych zagranicznych fanów. Przeczytaj je i zobacz wideo już teraz.

Ariana Grande w Polsce 2019 - ten koncert był marzeniem dziesiątek tysięcy osób w naszym kraju, które uwielbiają muzykę amerykańskiej wokalistki. Niestety, na miesiąc przed jego rozpoczęciem, organizator w postaci agencji Live Nation poinformował, że artystka nie wystąpi w naszym kraju. Wielbiciele gwiazdy poczuli się niesamowicie dotknięci tą sytuacją, gdyż to nie pierwszy raz, kiedy Ariana odwołała swoje show w Polsce. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce w maju 2017 roku, kiedy to została zmuszona do anulowania dwóch zaplanowanych koncertów w Łodzi. Arianators za pośrednictwem social mediów próbowali uzyskać więcej informacji od wokalistki, jakie są powody takiej decyzji. To właśnie stało się podstawą do stworzenia filmiku przez zagranicznego Youtubera.

Zobacz: ABS - dieta na płaski brzuch

Ariana Grande - odwołany koncert

Co prawda, Ariana Grande odpisała kilku fanom z Polski, jednak z jej wpisów nie wynikało nic konkretnego. Popularny twórca internetowy o pseudonimie Spill opublikował 25 sierpnia w sieci wideo zatytułowane Ariana Grande zmuszona do odwołania koncertu 3 razy, wściekli fani poszli za daleko. W zaledwie dwa dni, obejrzano je blisko 700 tysięcy razy. Internauci z całego świata zaczęli bronić polskich fanów w komentarzach. - Strasznie im współczuję; Szczerze myślę, że Ariana powinna przynajmniej poinformować na Twitterze o powodach, a nie zostawiać ich zdezorientowanych; Okej, jest człowiekiem, ale po trzech odwołanych koncertach, bałbym się kupić bilet na jej koncert; Wyobraźcie sobie jak wiele osób kupiło bilet na koncert, zabookowało hotele, wszystkie pieniądze stracone - można przeczytać pod wideo. Czy wobec tego Ariana ponownie wypowie się na temat Sweetener World Tour w Polsce? Nie wiadomo.

Najnowsze