Ariana Grande nie wystąpi na Grammy. Wszystko przez utwór 7 Rings

2019-02-10 19:56 k.w.
Ariana Grande
Autor: YouTube/ Ariana Grande

Już 10 lutego w Los Angeles odbędzie się gala rozdania prestiżowych statuetek Grammy. Podczas wydarzenia wystąpić miała Ariana Grande. Okazuje się jednak, że nie bierze ona udziału w próbach. Dlaczego?

Ariana Grande nie wystąpi na 61. ceremonii rozdania nagród Grammy. Organizatorzy zdradzili niedawno, że podczas gali wystąpią między innymi Lady Gaga i Bradley Cooper w utworze Shallow, południowokoreański boysband BTS oraz Ariana Grande. Okazuje się jednak, że Ariana nie zaśpiewa podczas muzycznego wydarzenia. Jaki jest powód jej rezygnacji?

Grammy 2019 - NOMINACJE. Kto zawalczy o statuetkę?

Ariana Grande nie wystąpi na gali Grammy 2019

Media obiegła informacja, że podczas gali Grammy 2019 nie zobaczymy jednak Ariany Grande. Artystka zrezygnowała z udziału w show, po tym, jak producenci wydarzenia nie zgodzili się na wykonanie hitu 7 Rings. Tłumaczyli się kontrowersjami wokół piosenki. Przypomnijmy, że kilka dni po opublikowaniu najnowszego utworu gwiazdy, raperka Princess Nokia oskarżyła Arianę Grande o plagiat. 

Mimo że nie jest to potwierdzona informacja, organizatorzy wydarzenia nie pozwolili na 7 Rings. Wokalistka nie zdecydowała się na zmianę utworu, dlatego jej występ został anulowany. Ze względu na sytuację, nie wiadomo czy Ariana pojawi się w ogóle na wydarzeniu, pomimo że jest nominowana w aż dwóch kategoriach.

Najnowsze