Ariana Grande - NASA wypuściła teledysk do piosenki artystki. Ta parodia was rozbawi!

2019-09-09 10:49 MK
NASA
Autor: YouTube/NASA Johnson

Ariana Grande to bez wątpienia jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Amerykańska wokalistka jest również idolką i wzorem do naśladowania dla nastolatków na całym świecie. Jej płyty sprzedają się doskonale, a profile społecznościowe obserwowane są przez użytkowników liczonych w setkach milionów. Nie ma się co dziwić, że NASA, mając na celu edukację młodzieży i wypromowanie swojej nadchodzącej misji, posłużyła się właśnie numerem Ariany. Zobacz wideo na ESKA.pl.

Ariana Grande - NASA to jeden z utworów, który pojawił się na wydanym w lutym 2019 bestsellerowym albumie Thank U, Next. Jak wiadomo, to również nazwa agencji rządów Stanów Zjednoczonych, która odpowiada za program lotów kosmicznych. Przygotowujący się do kolejnej misji pracownicy postanowili udowodnić, że edukację można łączyć z rozrywką i zremiksowali piosenkę popowej wokalistki, nieco modyfikując jej tekst. W oryginale, Ariana Grande śpiewa o dziewczynie, która czuje się przytłoczona relacją ze swoim chłopakiem i potrzebuje przestrzeni, by odetchnąć. Stażyści NASA, natomiast, opowiedzieli w zabawny sposób o kulisach ich pracy.

Ariana Grande - NASA

Parodia utworu Ariany Grande zadebiutowała w sieci 5 września 2019 roku. Jak można przeczytać w opisie, wideo jest efektem pracy studentów z NASA Johnson Space Center i powstało w celu poinformowania opinii publicznej o ekscytującej pracy agencji oraz JSC. To również promocja nadchodzącej misji kosmicznej. NASA planuje bowiem wysłać na Księżyc pierwszą kobietę oraz kolejnego mężczyznę do końca 2024 roku. Parodię kawałka NASA z repertuaru Ariany Grande zobaczycie poniżej.

Najnowsze