Ariana Grande na Halloween! Upiorna wersja hitu 7 Rings

2019-10-14 11:33 A.D.
Ariana Grande
Autor: Screen z: https://www.youtube.com/watch?v=_jTVIOt8rso

Ariana Grande to ceniona gwiazda, której muzyka pasuje na każdą porę roku. Ona sama nagrała kilka świątecznych hitów z okazji Bożego Narodzenia. Fani jednak chcieli zobaczyć ją w wersji... Halloweenowej! Czy straszny klip do 7 Rings pobije rekordem oglądalności oryginał? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Halloween to święto duchów, potworów i demonów, które przywędrowało do nas z Wielkiej Brytanii i USA. Obchodzimy je 31 października. Do jego tradycji należy między innymi przebieranie się w kostiumy, rzeźbienie lampionów z dyni, zbieranie po domach cukierków i oczywiście imprezowanie! A podczas dobrej zabawy nie może zabraknąć klimatycznej muzyki. O odpowiedni nastrój w tym roku zadbali między innymi fani Ariany Grande. Przygotowali oni specjalną wersję jej piosenki 7 Rings! To materiały tylko dla tych, co lubią się bać!

Ariana Grande na Halloween - 7 Rings w nowej wersji 

Lubicie się bać? W tej wersji 7 Rings, Ariana zaprasza was do swojego bardzo upiornego domu. Mroczny i psychodeliczny klimat poczujemy już od pierwszych dźwięków, w które wdziera się dziecięca wyliczanka. Później zagłębiamy się w niezbyt przyjazne przyjęcie. Fani zmienili również kolory i sprawili, że teraz odniesiemy wrażenie, jakbyśmy oglądali stary film na taśmie wideo. To właśnie ten zabieg był kluczem do sukcesu nowej wersji. Klip obejrzało już 607 955 osób, a ich liczba stale rośnie! Jesteście ciekawi, czy faktycznie jest tak dobry? Przekonajcie się sami, oglądając go poniżej.

Najnowsze