Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey jak Aniołki Charliego! Wybuchowe wokalistyki w jednym utworze!

2019-06-27 16:21
Ariana Grande
Autor: East News / FaceToFace/REPORTER / Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com / JEWEL SAMAD

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey w jednej piosence! Takiego połączenia damskich wokali nie spodziewał się chyba nikt. Utwór znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do nowej wersji filmu Aniołki Charliego. Już teraz możecie go jednak posłuchać w zwiastunie produkcji! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey jako Aniołki Charliego? Niezupełnie, bo w te role w najnowszym filmie wcielą się Kristen Stewart, Naomi Scott i Elizabeth Banks. Piękne, inteligentne i śmiertelnie niebezpieczne - takie są główne bohaterki produkcji. Nic więc dziwnego, że utwór, który promuje Aniołki Charliego, wykonują trzy niezwykłe wokalistki. Numer poznaliśmy w czwartek 27 czerwca podczas premiery pierwszego trailera filmu. Piosenka jest dynamiczna, porywająca i świetnie wpasowuje się w klimat kina akcji! 

Zobacz też: Król Lew - piosenki z filmu. Jakie utwory usłyszymy w produkcji Disneya?

Aniołki Charliego - o czym jest film? 

Aniołki Charliego, to dobrze znana historia trzech tajnych agentek, które potrafią poradzić sobie z każdym zadaniem. Wszystkie są piękne, utalentowane i odważne, powołane po to, by walczyć z przestępczością. Odświeżona historia znów może stać się wielkim hitem!

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey - kiedy teledysk? 

Data ujawnienia nowego teledysku nie jest znana. Z pewnością czeka nas jednak coś wybitnego i powiązanego z mocnym kinem akcji. Czy wokalistki wcielą się w słynne trio? Odpowiedź na to pytanie z pewnością poznamy już niedługo! Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej. 

Najnowsze