Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey - piosenka dziewczyn podbije świat?

2019-09-10 13:29
Ariana Miley Lana
Autor: Splash News/EAST NEWS & Pap Nation / SplashNews.com/East News

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey to bez cienia wątpliwości jedne z największych ikon współczesnej popkultury. Każda z nich może pochwalić się ponadprzeciętnym talentem wokalnym, charakterystycznym dla siebie stylem i przebojami, które znalazły swoich odbiorców na całym świecie. Teraz dziewczyny postanowiły połączył siły i stworzyć prawdziwy hymn girl power! Kiedy premiera długo wyczekiwanego przez fanów popu numeru? Sprawdź na ESKA.pl.

Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey - Don't Call Me Angel to tytuł kawałka, który z pewnością podbije listy przebojów na całym świecie. W końcu wykonujące go artystki to gwarancja przeboju. Zarówno Ariana, Miley, jak i Lana mają miliony fanów w każdym zakątku globu, również w Polsce, którzy z niecierpliwością wyczekują nowości od nich. Duet Ariany i Miley już od dawna był marzeniem wielbicieli ich twórczości. Artystki, co prawda, śpiewały na jednej scenie, jednak nigdy wcześniej nie spotkały się w studiu. Obecność Lany jeszcze bardziej zaostrzyła apetyt fanów na wielki światowy przebój.

Ariana, Miley, Lana - Don't Call Me Angel

Wspólna piosenka trzech artystek będzie częścią ścieżki dźwiękowej wielkiego hitu kinowego - Aniołki Charliego. Zgodnie z przekazywanymi przez wokalistki informacjami, Don't Call Me Angel będzie miało swoją premierę już w piątek, 13 września 2019 roku. Niewykluczone, że wraz z premierą piosenki, w sieci zadebiutuje oficjalny wideoklip. Zarówno Ariana, Miley i Lana były widziane jakiś czas temu na planie zdjęciowym.

Lana Del Rey - Ariana Grande

Jak w jednym z wywiadów przyznała Lana Del Rey, początkowo utwór miał być wykonywany w całości przez Arianę Grande. Amerykańska gwiazda postanowiła jednak zaprosić do współpracy dwie koleżanki po fachu - Miley Cyrus oraz właśnie wykonawczynię hitu Summertime Sadness. Poniżej znajdziecie również wideo, na którym Lana wykonuje hit Ariany - Break Up With Your Boyfriend.

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze