Ariana Grande w Polsce - fani żartują z odwołanego show: "Najlepszy koncert w życiu!"

2019-09-10 12:49 MK
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

To miał być jeden z najpiękniejszych dni w życiu dla wszystkich fanów amerykańskiej gwiazdy. Niestety, jak wiadomo, Ariana Grande na miesiąc przed zaplanowanym koncertem w Polsce, odwołała go. Początkowo, fani artystki byli załamani, jednak teraz podchodzą do tego z ogromnym dystansem i poczuciem humoru. W dzień, w którym wokalistka miała zagrać w Krakowie, opublikowali w sieci setki zabawnych wpisów. Na ESKA.pl znajdziecie te najlepsze!

Koncert Ariany Grande w Polsce 9 września 2019 roku miał być jednym z największych wydarzeń muzycznych ostatnich dwunastu miesięcy. Amerykańska wokalistka, która ma na swoim koncie takie przeboje jak Into You czy 7 Rings, koncertuje obecnie w ramach najnowszej trasy The Sweetener World Tour, w ramach której miała odwiedzić również nasz kraj. Jak wiadomo, równy miesiąc przed, organizator w postaci Live Nation poinformował, że z przyczyn osobistych, artystka nie wystąpi jednak w Tauron Arenie Kraków.

Ariana Grande - odwołany koncert

Jak się można było spodziewać, ta informacja załamała wielbicieli Ariany, którzy od miesięcy czekali na dzień, w którym zobaczą swoją idolką. Tym bardziej, że w 2017 roku, na skutek zamachu w Manchesterze, gwiazda odwołała dwa koncerty w Łodzi. Za pośrednictwem mediów społecznościowych starali się uzyskać więcej powodów tej szokującej decyzji, a o sprawie mówiono na całym świecie.

Ariana Grande w Polsce - reakcje fanów

Jak można było zaobserwować 9 września, czyli w dzień, kiedy artystka miała zagrać koncert w Polsce, Arianators nabrali sporo dystansu do całej sytuacji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, oznaczali się, że biorą udział w odwołanym wydarzeniu i publikowali zabawne wpisy. - Siedzę sobie na parapecie i mam otwarte okno i słucham Ariany. Wiecie, darmowy koncert; ZA 5 MINUT KONCERT ARIANY W POLSCE DJNDJDJDJXJXBXHHX I CANT WAIT SPORO LUDZI JUZ JEST NA ARENIE; Dziś koncert Ariany, super zabawy!!! - można przeczytać na Twitterze.

Najnowsze