Ariana Grande i Taylor Swift idą ramię w ramię. Która z nich jest lepsza? Ten wynik mówi sam za siebie!

2021-04-12 14:42
Ariana Grande i Taylor Swift
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Ariana Grande i Taylor Swift to dwie piosenkarki, które znane są na całym świecie. To właśnie one czarują swoim głosem niejedną osobę, a ich płyty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Teraz artystki idą ze sobą ramię w ramię, ale jedna z nich jest lepsza, a ten wynik mówi sam za siebie! O szczegółach dowiecie się poniżej.

Ariana Grande i Taylor Swift, to piosenkarki o których wie każdy na całym świecie! To one tworzą piosenki, które nie tylko czarują słuchaczy, ale także w mgnieniu oka stają się prawdziwymi hitami. Choć zarówno Ari jak i Taylor mają wiele sukcesów na swoim koncie, to w niektórych aspektach jedna wyprzedza drugą. Można do tego zaliczyć między innymi Instagrama, na którym Ariana zgromadziła ponad 230 mln followersów, a Taylor 153 mln. Oprócz tego można by było porównywać także wyświetlenia piosenek na YouTube czy też listę nagród i nominacji, które artystki zdobyły na przestrzeni swojej wieloletniej kariery.

Przypomnijmy, że Ariana Grande zaczynała stawiać pierwsze kroki w branży i show biznesie w wieku 10 lat, natomiast Taylor w wieku 14 lat. Teraz jak się okazuje, amerykańskie piosenkarki idą prawie ramie w ramię, a najnowszy wynik mówi sam za siebie! O co dokładanie chodzi? Fani zarówno Ari jak i Taylor, będą zachwyceni!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande i Taylor Swift - sukcesy

Na konto Ariany Grande wkradł się właśnie nowy sukces! Mowa o zdobyciu aż 2 miliardów odtworzeń na Spotify w 2021 roku. Co ciekawe, Ari jest drugą kobietą na świecie, która tego dokonała, a pierwszą była właśnie Taylor Swift. Co ciekawe, na koncie Taylor też znalazł się nowy sukces! Mianowicie chodzi o to, że jest pierwszą kobietą, której cztery albumy zdobyły aż 50 milionów odtworzeń na Spotify w pierwszy dzień - Lover, everymore, folklore, Fearless (Taylor's Version).

Sonda
Ariana Grande vs. Taylor Swift. Którą piosenkarkę lubisz bardziej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze