Ariana Grande i Taylor Swift

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Ariana Grande i Taylor Swift idą ramię w ramię. Która z nich jest lepsza? Ten wynik mówi sam za siebie!

2021-04-12 14:42

Ariana Grande i Taylor Swift to dwie piosenkarki, które znane są na całym świecie. To właśnie one czarują swoim głosem niejedną osobę, a ich płyty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Teraz artystki idą ze sobą ramię w ramię, ale jedna z nich jest lepsza, a ten wynik mówi sam za siebie! O szczegółach dowiecie się poniżej.

Ariana Grande i Taylor Swift, to piosenkarki o których wie każdy na całym świecie! To one tworzą piosenki, które nie tylko czarują słuchaczy, ale także w mgnieniu oka stają się prawdziwymi hitami. Choć zarówno Ari jak i Taylor mają wiele sukcesów na swoim koncie, to w niektórych aspektach jedna wyprzedza drugą. Można do tego zaliczyć między innymi Instagrama, na którym Ariana zgromadziła ponad 230 mln followersów, a Taylor 153 mln. Oprócz tego można by było porównywać także wyświetlenia piosenek na YouTube czy też listę nagród i nominacji, które artystki zdobyły na przestrzeni swojej wieloletniej kariery.

Przypomnijmy, że Ariana Grande zaczynała stawiać pierwsze kroki w branży i show biznesie w wieku 10 lat, natomiast Taylor w wieku 14 lat. Teraz jak się okazuje, amerykańskie piosenkarki idą prawie ramie w ramię, a najnowszy wynik mówi sam za siebie! O co dokładanie chodzi? Fani zarówno Ari jak i Taylor, będą zachwyceni!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande i Taylor Swift - sukcesy

Na konto Ariany Grande wkradł się właśnie nowy sukces! Mowa o zdobyciu aż 2 miliardów odtworzeń na Spotify w 2021 roku. Co ciekawe, Ari jest drugą kobietą na świecie, która tego dokonała, a pierwszą była właśnie Taylor Swift. Co ciekawe, na koncie Taylor też znalazł się nowy sukces! Mianowicie chodzi o to, że jest pierwszą kobietą, której cztery albumy zdobyły aż 50 milionów odtworzeń na Spotify w pierwszy dzień - Lover, everymore, folklore, Fearless (Taylor's Version).

Sonda
Ariana Grande vs. Taylor Swift. Którą piosenkarkę lubisz bardziej?