Ariana Grande i Doja Cat łączą siły! Zapowiada się najgorętszy duet tej jesieni?

2020-09-22 11:04 Patrycja Obarowska
Doja Cat, Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER / materiały prasowe Przemysław Dzienuć (SME Poland)

Ariana Grande i Doja Cat łączą siły! Czy wokalistki stworzą hit na miarę Rain On Me, który powstał we współpracy z legendą muzycznej sceny Lady Gagą? Jedna z artystek skomentowała muzyczną współpracę! Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Ariana Grande i Doja Cat połączą siły? Dokładnie tak! Jedna z wokalistek właśnie skomentowała nadchodząca muzyczną współpracę z gwiazdą! Czy ten collab ma szansę osiągnąć sukces na miarę hitu Rain On Me, który powstał we współpracy z legendą muzyki Lady Gagą? To się okaże już niebawem, ponieważ Doja Cat za pośrednictwem mediów społecznościowych właśnie skomentowałą collab z równie popularna Ikoną muzyki Arianą Grande! Wokalistka napisała na swoim profilu na Twitterze, że choć takich planów nie było, współpraca z Arianą wydaje się jej być świetnym pomysłem i z chęcią podejmie się tego działania, co oznacza, że już niebawem możemy się pozytywnie zaskoczyć i usłyszeć te dwie wokalistki w jednej piosence. Taka współpraca z pewnością mogłaby okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść kolejny światowy sukces zarówno jednej, jak i drugiej wokalistce. 

Ariana Grande i Doja Cat połączą siły!

Ariana Grande i Doja Cat nagrają wspólną piosenkę?! Jedna z wokalistek skomentowała collab z gwiazdą. Doja Cat poruszyła ten temat na swoim profilu na Twitterze informując fanów, że choć nie miała tego w planach, połączenie sił z Arianą Grande wydaje się jej być cudownym pomysłem.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze