BTS, Ariana Grande i Camila Cabello w jednym utworze. Liczba wyświetleń mówi sama za siebie!

2019-11-19 17:40 MK
BTS Ariana Camila
Autor: materiały prasowe i Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande, Camila Cabello oraz grupa BTS to jedni z największych idoli współczesnych nastolatków i nie tylko. Niemalże każdy z ich singli podbija listy przebojów na całym świecie, a prowadzone przez nich profile w mediach społecznościowych podglądane są przez miliony użytkowników. Wielu fanów z pewnością zastanawiało się, jak mogliby oni brzmieć w jednym utworze. Jeden z aktywnych użytkowników YouTube'a postanowił to sprawdzić. Zobacz hitowy mash-up na ESKA.pl.

BTS, Ariana Grande i Camila Cabello w jednym utworze to marzenie niejednego fana. To właśnie ci artyści odnoszą w ostatnich latach największe sukcesy. Ostatni album Ariany Grande przyniósł takie hity jak thank u, next, 7 Rings czy break up with your girlfriend, i'm bored. Spory sukces odniosły także kawałki Camili Cabello z jej debiutanckiego albumu. Mowa o singlach Havana oraz Never Be The Same, które zostały docenione nie tylko przez wielbicieli jej twórczości, ale i krytyków muzycznych. 6 grudnia 2019 roku, Camila zaprezentuje swój długo wyczekiwany drugi album studyjny Romance, a zapowiadające go utwory Shameless, Liar czy Cry For Me, zdaniem fanów, są jeszcze lepsze od materiału zgromadzonego na jej poprzednim wydawnictwie. Jeśli chodzi o BTS, to chłopcy, którzy w znacznym stopniu odpowiadają za spopularyzowanie gatunku muzycznego, jakim jest k-pop, niedawno zakończyli swoją przerwę i powrócili do show-biznesu. Ich grafik wypełniają teraz przede wszystkim zaplanowane koncerty oraz wizyty w studiu nagraniowym, gdzie pracują nad swoim kolejnym krążkiem studyjnym. Jeden z użytkowników YouTube'a, który specjalizuje się w tworzeniu ciekawych mash-upów, postanowił połączyć tych artystów. Jego wideo podbiło sieć!

BTS, Ariana i Camila - mash-up

DDS Mashups, bo o nim mowa, prowadzi swój kanał od 5 października 2013 roku. Przez sześć lat, dzięki swojej kreatywności, zgromadził ponad 130 tysięcy subskrybentów, a łączna liczba wyświetleń stworzonych przez niego wideo wynosi prawie 22 miliony. Mashup GOD IS A SHAMELESS LOVE, w którym połączone ze sobą zostały klipy Ariany Grande, Camili Cabello oraz BTS jest jednym z najpopularniejszych. W zaledwie dwa miesiące, odtworzono go niemalże 500 tysięcy razy! Internauci docenili przede wszystkim wykonanie. Faktycznie, oglądając klip, można odnieść wrażenie, że jest on wykonany przez prawdziwych profesjonalistów współpracujących z artystami. Zobaczcie go już teraz.

Najnowsze