Ariana Grande - hit 7 Rings jako świąteczny klasyk. Lepsza od Mariah Carey?

2019-12-10 19:11 MK
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Mimo faktu, że Ariana Grande ma na swoim koncie świąteczne kompozycje, jeden z jej fanów postanowił zrobić niespodziankę pozostałym wielbicielom jej talentu. Mianowicie, przerobił jeden z jej największych hitów w kompozycję bożonarodzeniową. Internauci są zachwyceni! Wielu z nich uznało nawet, że wyjątkowa wersja 7 Rings jest lepsza od uwielbianych świątecznych klasyków. Piosenki posłuchacie na ESKA.pl.

Ariana Grande - świąteczne piosenki w wykonaniu gwiazdy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Co roku, hit Santa Tell Me odnosi spore sukcesy w serwisach streamingowych, a liczba wyświetleń do zrealizowanego na jego potrzeby wideoklipu stale rośnie. Fan Ariany, który prowadzi kanał na YouTubie poświęcony jej twórczości, postanowił uraczyć pozostałych wielbicieli kolejnym świątecznym hitem w wykonaniu ich idolki. Do stworzenia go, twórca użył jednego z najpopularniejszych kawałków piosenkarki, który w oryginale z pewnością nie kojarzy się słuchaczom ze świętami Bożego Narodzenia. Mianowicie, chodzi o wielki hit 7 Rings, który pojawił się na wydanym w lutym 2019 roku albumie gwiazdy zatytułowanym Thank U, Next. Niedługo po premierze piosenki, fani i krytycy muzyczni na całym świecie zgodnie orzekli, że to najbardziej pikantny utwór w całym jej dorobku. Również zrealizowany do niego teledysk zaskakiwał śmiałymi scenami. Jak zatem kawałek ten brzmi w wersji świątecznej? To prawdziwe zaskoczenie!

Ariana Grande - świąteczna wersja 7 Rings

- Podoba mi się to, że 7 Rings nie miało być świąteczną piosenką, a w tej wersji brzmi lepiej niż obecnie powstające kawałki świąteczne; To jest świetne! - piszą w komentarzach zachwyceni internauci. Trzeba przyznać, że autor kanału Moonlight Records poradził sobie doskonale z przerobieniem wielkiego hitu Ariany Grande. Dzięki dodaniu świątecznych elementów, utwór brzmi jak bożonarodzeniowy klasyk. Niektórzy słuchacze uznali nawet, że nowa wersja 7 Rings jest lepsza od świątecznych kompozycji Mariah Carey! Posłuchajcie tego wyjątkowego remiksu poniżej.

Najnowsze