7 RINGS Ariany Grande nawiązuje do piosenki sprzed lat. Podobieństwo jest uderzające!

2019-01-21 13:27 M.C.
7 RINGS Ariany Grande nawiązuje do piosenki sprzed lat. Podobieństwo jest uderzające!
Autor: fot./screen/youtube.com/Ariana Grande` Ariana Grande - 7 rings

Co do tego nie można mieć wątpliwości. Nowy utwór Ariany Grande to nawiązanie do znanej piosenki sprzed lat. Jakiej? Dowiecie się na ESKA.pl.

7 rings Ariany Grande podbija serca słuchaczy na całym świecie. Amerykanka opublikowała utwór 17 stycznia 2019. Kawałek, który jest kolejnym singlem zapowiadającym płytę Thank U, Next, momentalnie stał się hitem (prawie 50 mln. odsłon w zaledwie 4 dni od premiery). Uważni słuchacze szybko zorientowali się, że melodia i tekst 7 rings to nawiązanie do słynnej piosenki sprzed wielu lat.

7 rings jak piosenka sprzed 60 lat!

Ariana Grande znana jest z częstego zaskakiwania swoich fanów. Jej piosenki i teledyski zawsze są pełne odniesień do różnych wydarzeń lub innych dzieł. Głośno było na przykład o wiadomości, którą artystka ukryła na płycie Sweetener.

Ariana Grande ukryła WAŻNY znak na płycie Sweetner. Wzruszające zachowanie

Piosenka 7 rings jest zaś nawiązaniem do piosenki, która pierwszy raz pojawiła się w musicalu Dźwięki muzyki z 1959 roku. W filmie znalazła się piosenka My Favorite Things, którą wykonywała Julie Andrews. Podobieństwo obu utworów słychać nie tylko w melodii, ale i w tekstach - zarówno Ariana jak i Julie wymieniają w piosence kolejne rzeczy, które sprawiają im przyjemność. Posłuchajcie sami.

Nawiązanie Ariany Grande akurat do tej piosenki nie powinno dziwić. My Favorite Things to jeden z najsłynniejszych amerykańskich utworów w dziejach. Swoje wersje prezentowało wielu artystów. Jedną z najważniejszych była jazzowa aranżacja Johna Coltrane'a.

Najnowsze