Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

i

Autor: Fot. Facebook/Idol Screen z wideo

Arek Kłusowski - kim jest uczestnik Idola? Znacie go z innego muzycznego show!

2017-02-22 21:46

Arek Kłusowski w Idolu. Zastanawiacie się kim jest młody wokalista? Podpowiadamy - znacie go już z innego muzycznego talent show!

Idol po latach wrócił na antenę Polsatu. Pierwszy odcinek okazał się hitem. Drugi odcinek Idola również zapowiada się gorąco. Kto tym razem dostanie szansę zaprezentowania się przed jury i kto ją wykorzysta? Jednym z uczestników będzie Arek Kłusowski, którego poznaliście już kiedyś w innym muzycznym show. Wtedy poradził sobie wyśmienicie, a jak będzie tym razem?

Kim jest Arek Kłusowski?

Arek Kłusowski jest jednym z bardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia. W 2016 roku ciężko pracował nad swoim debiutanckim materiałem. Arek Kłusowski jest autorem tekstów i kompozycji, które znalazły się na płycie. Podczas pracy nad krążkiem Arek Kłusowski pracował z Michałem Wasilewskim czy FOXem. Debiutancki album Arka zatytułowany Mimowolnie ukaże się pod koniec 2017 roku. Co najważniejsze Arek Kłusowski dał się poznać szerszej publiczności już w innym muzycznym show. Arek Kłusowski wystąpił w trzeciej edycji Voice of Poland i zajął trzecie miejsce.