Arash

i

Autor: Pawel Skraba/REPORTER/EastNews

Arash - wiek, wzrost, pochodzenie, prawdziwe imię, piosenki, żona, Instagram

2021-08-08 17:03

Kim jest Arash? To oczywiście popularny piosenkarz, który swoimi hitami porywa wszystkich do tańca i gorącej zabawy. Co ciekawe, od dziesiątego roku życia na stałe mieszka w Szwecji. Arash często odwiedza Polskę i występuje na wielkich koncertach, między innymi na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Arash - wiek
  2. Arash - wzrost
  3. Arash - pochodzenie
  4. Arash - żona
  5. Arash - piosenki
  6. Arash - Instagram

Arash - wiek, wzrost, pochodzenie, prawdziwe imię, piosenki, żona, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Arash, a właściwie to Alex Arash Labaf to irańsko-szwedzki piosenkarz i producent muzyczny. Wiele osób nazywa go także legendą, ponieważ jeszcze kilkanaście lat temu jego hity po prostu rządziły... i tak jest do dziś! Arash swój debiutancki album wydał w 2005 roku. Jego single takie jak Boro Boro i Temptation gościły przez długi czas na listach przebojów w wielu krajach Europy. Co ciekawe wiele razy gościł w Polsce występując między innymi podczas wydarzenia Sopot Festival, gdzie zdobył Słowika Publiczności. Oprócz tego gościł w show Jaka to melodia, a nawet podczas koncertów Lato, muzyka, zabawa. To jednak nie koniec jego sukcesów. W 2009 roku wystąpił z azerską piosenkarką AySel podczas 54. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie ostatecznie zajęli trzecie miejsce, natomiast w 2015 roku nagrał piosenkę na cześć jadącej na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej reprezentacji Iranu. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Arash - wiek

Ile lat ma Arash? Muzyk urodził się 23 kwietnia 1977 w Teheranie, czyli jak łatwo obliczyć w 2021 roku skończył 44 lata.

Arash - wzrost

Jakiego wzrostu jest Arash? Piosenkarz mierzy 175 cm wzrostu.

Arash - pochodzenie

Rodzicami Arasha są Irańczycy - matka z Szirazu i ojciec z Tebrizu. 

Arash - żona

Czy Arash ma żonę? Tak, serce muzyka jest już od dawna zajęte. W maju 2011 roku poślubił swoją długoletnią partnerkę Behnaz Ansari. Rok później na doczekali się bliźniąt o imionach Darian i Donya. 

Sonda
Słuchasz piosenek Arasha?

Arash - piosenki

Arash ma na swoim koncie wiele piosenek i albumów, jednak jego najpopularniejszymi hitami są numery takie jak: Boro Boro, Arash, Temptation, oraz Suddenly.

Arash - Instagram

Arash jest aktywny na Instagramie. Muzyka śledzi tam ponad 2,4 mln followersów! Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę @arashmusic.