Antony Esca - nadzieja polskiego rapu z nowym numerem! Paranoja hitem jak Show?

2020-06-06 11:55 RW
Antony Esca - nadzieja polskiego rapu z nowym numerem! Paranoja hitem jak Show?
Autor: Paranoja / Antony Esca / ZPR Media Antony Esca - nadzieja polskiego rapu z nowym numerem! Paranoja hitem jak Show?

Antony Esca, który dał się poznać za sprawą bangera Show, a także Refren, wraca z nowym numerem. Mowa o singlu Paranoja, który z teledyskiem możecie sprawdzić na ESKA.pl!

Antony Esca podobnie jak wielu innych twórców, zainspirował się aktualną sytuacją w kraju. Antony rapuje o zwiedzaniu balkonu i czytaniu lektur, kwitując wszystko wersem: w końcu mamy na to czas. Autor powiedział nam, że piosenka przedstawia optymistyczne spojrzenie na dłuższy pobyt w domu i opowiada o tym, co on i większość jego znajomych robili w czasie zamknięcia. Klubowe brzmienie kawałka nadaje dynamiki i jest odniesieniem do tego, na co wszyscy czekamy - koncertów. Do Paranoi powstał klip. Wideo przedstawia sposoby na ucieczkę od bezczynnego siedzenia w domu. Antony sięgnął po popularne rozrywki takie jak gra na konsoli. Zamysł autora był taki, aby każdy widz mógł w pewien sposób utożsamić się z postaciami z teledysku.

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Antony Esca - nowa piosenka Paranoja

Antony Esca, to młody raper, który zadebiutował w 2019 roku. Od tamtej pory wydał kilka singli, skutecznie przyciągając uwagę odbiorców. Po numerze Show i Refren wydał magnetyczny singiel Paranoja. Antony w czerwcu pisze maturę, a po egzaminach planuje przeznaczyć kilka miesięcy na nagranie studyjnego albumu. Artysta podejmuje się wyzwania i planuje wydawać utwory co miesiąc. Najbliższa premiera powstanie we współpracy z raperem Rosa, który wygrał konkurs rapowy zorganizowany przez Antonego.

Najnowsze