The Voice Kids - 13-latek zaśpiewał wielki hit Adele. Trenerzy zaniemówili! [WIDEO]

2020-01-18 20:55 MK
Antek Szydłowski
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Przed nami kolejny odcinek trzeciej edycji programu The Voice Kids. Jednym z jego bohaterów będzie Antek Szydłowski, który śpiewa od… zaledwie czterech miesięcy! Wykonaniem utworu Hello z repertuaru Adele zachwycił trenerów muzycznego show TVP2. Zobacz wideo przedpremierowo już teraz na ESKA.pl.

Antek Szydłowski, którego zobaczymy w sobotnim odcinku „The Voice Kids”, zawsze marzył o występie na scenie muzycznego show. Wcześniej nie śpiewał i nie miał żadnego scenicznego doświadczenia. Mimo to, cztery miesiące przed castingiem do trzeciej edycji, zaczął się do niego przygotowywać. Nastolatek przeszedł etap precastingów i podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał niezwykle wymagający utwór Adele „Hello”. - Jeśli fotele się nie odwrócą, będę załamany - mówił tuż przed występem Antek Szydłowski.

Obawy 13-latka okazały się bezpodstawne. Tuż po tym, jak wyśpiewał kilka wersów przeboju brytyjskiej wokalistki, obróciły się fotele wszystkich trenerów. - Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania - zachwycał się Dawid Kwiatkowski. - Olbrzymi talent - rozpływała się Cleo. 

Fragment występu Antka Szydłowskiego możecie zobaczyć już teraz. W najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 przekonamy się do czyjej drużyny zdecyduje się pójść utalentowany 13-latek. 

Najnowsze