Antek Smykiewicz powrócił z propozycją na lato. Oto jego Światła

i

Autor: ID Records Antek Smykiewicz powrócił z propozycją na lato. Oto jego "Światła"

NOWOŚĆ

Antek Smykiewicz powrócił z propozycją na lato. Oto jego "Światła"

2024-06-25 10:41

Antek Smykiewicz powraca i zapowiada drugi longplay Artysty, który ukaże się jesienią tego roku! Jest na co czekać - Artysta zapowiada serię piosenek, które mają ogromny potencjał, aby zawładnąć polską publicznością. Pierwszy z nich “Światła” - właśnie debiutuje w serwisach streamingowych i stacjach radiowych, teraz ukazał się także teledysk!

Spis treści

  1. Antek Smykiewicz - piosenka Światła

Światła zapowiadają nową płytę Artysty, której premiera zaplanowana jest już na jesień tego roku! Co ciekawe, miała ona ukazać się zdecydowanie wcześniej, bo pod koniec 2019 roku. Już w 2019 roku artysta został zaproszony do współpracy przez światowej klasy producenta Yoada Nevo (Bryan Adams, Sia, Pet Shop Boys, Morcheeba, Dave Gahan, …). Niedługo później, 24 lipca 2019 roku ukazał się nowy singiel, „Neony” a także powstały kolejne piosenki na drugą płytę artysty. Plany Artysty pokrzyżowała jednak pandemia, która w 2020 roku zastała artystę podczas podróży poślubnej na jednej z wysp Kambodży. Antek zmuszony został do 111-to dniowej izolacji poza krajem, a dalsze wydarzenia uniemożliwiły dokończenie płyty oraz jej planowaną premierę. 4-letnia przerwa okazała się ciszą przed burzą - Antek wraca i ma mnóstwo planów oraz doskonałej muzyki do zaprezentowania!

Gromee przyspiesza na wakacje 2024! "The Way It Goes" klubowym hitem lata?

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA

Antek Smykiewicz - piosenka Światła

Nowa piosenka Antka Smykiewicza - “Światła” jest nie tylko świetną propozycją na rytmiczny i jednocześnie chillowy przebój na lato, ale kryje się za nim także głębsze przesłanie i osobista historia, którą przywołuje wokalista w piosence. Jak mówi Antek: 

To dość osobista historia, którą bardzo chciałem się podzielić z moimi odbiorcami. Czasem pod wpływem emocji droga z głowy do serca staje się znacznie dłuższa, niż by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Potrzeba więc czasu, żeby ochłonąć i wszystko jakoś w sobie ułożyć, bo to, co ważne nie przestaje takie być pod wpływem chwili. Jak widzę i czuję to ja ? Będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć już za chwil

- wyjaśnia. Ta chwila nadeszła już teraz! Piosenka ukazała się premierowo 14 czerwca, tuż przed wakacjami i z marszu zwróciła uwagę bardzo licznych rozgłośni radiowych, które już w dniu premiery rozpoczęły grać najnowszy singiel Antka. “Światła” pojawiły się też premierowo na ważnych edytorskich playlistach w serwisach streamingowych, m.in. trendsetterskich “Polskich Hitach” na Spotify. Mocno wpadający w ucho nowy singiel to nie koniec premierowych atrakcji od Antka - dostępny jest już także teledysk do piosenki “Światła” - a w nim oprócz jego samego ujrzymy parę znakomitych polskich aktorów - Izabelę Zwierzyńską i Mateusza Banasiuka. Muzycznie “Światła” utrzymane są w charyzmatycznym i jednocześnie emocjonalnym mainstreamowym popie - podobnie jak wcześniejsze, popularne do dziś przeboje Artysty. Podejście do otaczającego świata i naturalność sprawiają, że Antek przemawia nie tylko do młodego, ale również do bardziej doświadczonego słuchacza.

(materiał prasowy: ID Records)

Listen on Spreaker.