Antek Scardina z The Voice Kids założył zespół rockowy. Jak teraz wygląda 19-letni muzyk?

2022-11-23 16:46
Antoni Scardina
Autor: AKPA Antoni Scardina w 2018 roku podczas występu w programie The Voice Kids

Antoni Scardina to postać dobrze znana widzom The Voice Kids. Młody muzyk szybko awansował z uczestnika programu na komentatora występów w kolejnych edycjach telewizyjnego show. 19-latek cały czas pielęgnuje swoją miłość do muzyki, a niedawno założył rockowy zespół, który wydał właśnie drugi singiel. Jak obecnie wygląda finalista pierwszej edycji The Voice Kids?

Antoni Scardina urodził się 28 listopada 2003 roku. Wychował się w Warszawie, a jego największą pasją jest muzyka. W wieku 15-lat trafił do programu The Voice Kids, a podczas przesłuchań ciemno zachwycił wszystkich jurorów, którzy odwrócili swoje fotele, aby przyjąć młodego uczestnika pod swoje trenerskie skrzydła. Antek ostatecznie wybrał drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

15-latek dzięki swojemu talentowi i pracy, którą wykonał pod czujnym okiem trenera, trafił do ścisłego finału, gdzie o włos przegrał z Roxaną Węgiel. Na tym jednak nie zakończyła się jego przygoda z telewizyjnym show. Śmiały muzyk, został zaproszony do kolejnych edycji, w których razem z youtuberem Jankiem Dąbrowskim komentowali występy młodych uczestników.

Jak teraz wygląda Antek Scardina i gdzie zaprowadziła go miłość do muzyki? Zobacz jak zmienił się na przestrzeni kilku lat i czym obecnie zajmuje się nastolatek.

Antoni Scardina - człowiek orkiestra

Antek Scardina to niewątpliwie artysta o wielu talentach. Oprócz doskonałego wokalu posiada umiejętność grania na takich instrumentach jak pianino czy gitara. Jego stałym zajęciem jest użyczanie głosu w filmach i serialach animowanych, a także grach komputerowych. Dubbingował postacie w takich popularnych produkcjach jak: Był sobie pies (2017), Gr, Dru i Minionki (2017) czy Tajemniczy ogród (2020). Antek posiada talent aktorski, który można było podziwiać w musicalu Piotruś Pan, reżyserowanego przez Janusza Józefowicz i wystawianego na deskach teatru Studio Buffo. Antek wcielał się w postać tytułowego bohatera.

Antek Scardina - wschodząca gwiazda rocka

Antek Scardina od paru lat skupia się na tworzeniu muzyki. Wraz z Filipem Milczarczykiem Leonem Natanem i Olafem Gołębiewskim tworzą rockową grupę Ril Anzy, która wygrała w projekcie FONOBO Pitcher skierowanym do młodych artystów, chcących rozpocząć zawodową przygodę z muzyką. W ramach współpracy z wydawnictwem pojawiły się dwa single - no problems i First Kiss In Heaven, które dostępne są w streamingach, a także na YouTubie, gdzie można również zobaczyć teledyski do tychże utworów. Grupa charakteryzuje się mocnym i melodyjnym graniem.

Jak zmienił się Antek Scardina?

Kiedy Antek Scardina pojawił się w 2018 roku na scenie The Voice Kids, był 15-letnim, uroczym chłopakiem, który skradł serca wielu widzów. Teraz powoli wkracza w dorosłe życie, a jego wygląd nieco się zmienił. Antek zapuścił włosy i wydoroślał, choć nie stracił swojego uroku. W teledysku do utworu First Kiss In Heaven można zobaczyć jego przemianę.

Wystawa
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze