Anonymous grożą firmom, które pozostały w Rosji. Postawili MOCNY warunek!

2022-03-21 15:04
Anonymous grożą firmom, które pozostały w Rosji. Dali im MOCNY warunek!
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Anonymous grożą firmom, które pozostały w Rosji. Dali im MOCNY warunek!

Anonymous prowadzi cybernetyczną walkę, która w jakiś sposób ma powstrzymać Rosję przed atakowaniem Ukrainy. Zhakowali już rządowe strony internetowe, przejęli satelity w kosmosie, a co więcej oferowali pieniądze rosyjskim żołnierzom. Teraz postanowili zainteresować się zachodnimi firmami, które jeszcze nie opuściły Rosji i prowadzą tam biznes. Co tym razem napisali hakerzy? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Anonymous - warunek dla firm

Grupa Anonymous mocno zaangażowała się w dramatyczną sytuację, jaka ma miejsce w Ukrainie. Haktywiści, jak o sobie mówią, robią wszystko, by powstrzymać Rosję, która prawie od miesiąca atakuje sąsiedni kraj. Jeśli chodzi o skuteczność hakerów w cyberprzestrzeni, to jest ona niemal stuprocentowa. Najlepiej świadczy o tym decyzja Federacji Rosyjskiej o odizolowaniu się od zachodnich mediów, a co więcej zmusiła ich do stworzenia swojego internetu, mediów społecznościowych czy komunikatorów. Działalność mająca na celu walkę z Rosją to jedno. Anonymous rozpoczęli również walkę z zachodnimi firmami, które nie podjęły decyzji o zakończeniu działalności w Rosji. Opublikowali specjalne oświadczenie, które skierowali do dużych korporacji.

Hakerzy Anonymous - kto to jest? Kim są tajemniczy hakerzy z Anonymous?

Hakerzy uderzają w Rosję

Anonymous - warunek dla firm

Wiele zachodnich firm podjęło decyzję o opuszczeniu rosyjskiego rynku, w wyniku agresji, jaką Rosja prowadzi w Ukrainie. Wiele korporacji zdecydowało się jednak pozostać na tamtejszym terenie. Zdecydowanie to nie spodobało się wielu konsumentom, ale również hakerom z grupy Anonymous, którzy w niedawno zablokowali rządowe strony internetowe Rosji, przejęli satelitę w kosmosie, czy chociażby podmieniali transmisje w tamtejszych stacjach telewizyjnych. 

Anonymous przejęli rosyjskie drukarki, a później... Wydali MOCNY apel do Rosjan

Wzywamy wszystkie firmy, które nadal działają w Rosji, płacąc podatki do budżetu przestępczego reżimu Kremla: wycofajcie się z Rosji! Dajemy wam 48 godzin na przemyślenie sprawy i wygaszenie swojej działalności na terenie Federacji Rosyjskiej, bo inaczej znajdziecie się na naszym celowniku! - napisali Anonymous wieczorem, 20 marca.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze