Anna Wyszkoni nago w zmysłowym klipie. To jej apel do wszystkich kobiet!

2019-11-19 15:03 MK
Anna Wyszkoni
Autor: YouTube/Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od ponad dwudziestu lat, artystka zachwyca swoich wielbicieli nowymi projektami oraz licznymi metamorfozami. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego teledysku, który zaskoczył nawet najwierniejszych fanów. Ania wystąpiła w nim bowiem całkowicie nago. Zobacz zmysłowe wideo już teraz na ESKA.pl.

Anna Wyszkoni nago w teledysku - tego z pewnością nie spodziewali się fani artystki. Mimo tego, że od premiery krążka Jestem tu nowa minęły już ponad dwa lata, wokalistka nie przestaje go promować. To właśnie z trzeciej solowej płyty Ani pochodzą takie hity jak Nie chcę cię obchodzić, Zanim to powiem czy Mimochodem, do których stworzone teledyski zostały odtworzone miliony razy przez internautów. Kilka tygodni temu, za pośrednictwem Instagrama, Anna Wyszkoni zapytała swoich wielbicieli, którą z piosenek pochodzących z albumu Jestem tu nowa widzieliby w roli kolejnego singla. Najwięcej głosów zgromadziły kawałki: Zdania Sprzeczne z wersji deluxe oraz Do góry nogami z wersji standardowej. Jak się okazało, artystka zdecydowała, że to właśnie ta druga kompozycja będzie kolejną, która doczeka się wideoklipu. Fani zareagowali na tę informację z radością. Wielu z nich uznało, że ten zmysłowy i sensualny utwór to idealna propozycja na jesień. Już pierwsze zdjęcia z planu wideoklipu sugerowały, że Ania Wyszkoni ma zamiar pokazać w nim naprawdę dużo. Dziś już możemy podziwiać efekty!

Naga Ania Wyszkoni w zmysłowym teledysku

Teledysk Do góry nogami, za którego reżyserię oraz montaż odpowiada Pascal Pawliszewski pojawił się na oficjalnym kanale artystki w serwisie YouTube we wtorek 19 listopada, o godzinie 11:00. Prezentuje się ona w nim niezwykle pięknie oraz kobieco. Internauci zgodnie orzekli, że to najbardziej zmysłowy projekt w trwającej ponad 20 lat karierze zawodowej gwiazdy. Jak Anna Wyszkoni sama przyznała w opisie, nagość w klipie to przejaw jej pewności siebie, siły oraz świadomości własnej wartości, do których odkrywania zachęca wszystkie kobiety. Zobaczcie wideo poniżej.

Najnowsze