Ania Wyszkoni

i

Autor: ARTUR HOJNY

Ania Wyszkoni - nowa piosenka, wiek, Instagram, Łzy, choroba. Najważniejsze informacje

2021-05-29 18:13

Ania Wyszkoni bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Gwiazda od ponad dwudziestu lat nagrywa przeboje i koncertuje w całej Polsce. Nietrudno spotkać ją także podczas telewizyjnych festiwali. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tej artystki i publikujemy je już teraz na ESKA.pl.

Ania Wyszkoni - nowa piosenka, wiek, Instagram, Łzy i choroba to frazy, których wyszukiwaliście najczęściej w kontekście wykonawczyni przeboju Nie chcę cię obchodzić. Artystka zadebiutowała w 1996 roku z zespołem Łzy i od tamtej pory jej nazwisko nie znika z list przebojów. Każdy teledysk osiąga miliony wyświetleń, a ona sama uchodzi za jedną z największych polskich gwiazd. Co musisz wiedzieć o Ani Wyszkoni? Przekonaj się już teraz na ESKA.pl

Ania Wyszkoni - nowa piosenka

Ostatni album Anny Wyszkoni Jestem tu nowa pochodzi z 2016 roku. Promowały go takie hity jak Nie chcę cię obchodzić, Zanim to powiem czy Mimochodem. W czerwcu 2019 roku wokalistka zrobiła niespodziankę fanom i wydała chwytliwy kawałek Księżyc nad Juratą. Do piosenki powstał taneczny klip, w którym wystąpił znany z Tańca z Gwiazdami Tomasz Barański.

Ania Wyszkoni - wiek

Popularna piosenkarka ma obecnie 40 lat. Urodziła się 21 lipca 1980 w Tworkowie.

Ania Wyszkoni - Instagram

Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach, również na Instagramie. Często publikuje tam zdjęcia z życia prywatnego, z koncertów czy sesji zdjęciowych. Nie jest jej obca również funkcja stories oraz live. Znajdziecie ją pod nickiem: annawyszkoni_official.

Ania Wyszkoni - Łzy

Wyszkoni dała się nam poznać jako wokalistka zespołu Łzy. Grupa zadebiutowała w 1996 roku hitem Agnieszka już dawno..., który z miejsca podbił serca słuchaczy i stał się jednym z największych polskich przebojów. Później formacji udało się wylansować jeszcze kilka innych hitów, takich jak: Narcyz się nazywam, Jestem jaka jestem, Oczy szeroko zamknięte bądź Puste słowa. W 2010 roku Ania Wyszkoni podjęła decyzję o rozstaniu z zespołem i rozpoczęciu kariery solowej.

Ania Wyszkoni - piosenki

Piosenkarka rozpoczęła karierę solową, będąc jeszcze członkinią Łez. W 2009 roku wydała album Pan i pani, który szybko pokrył się platyną. Od tamtej pory, artystka wydała 3 solowe krążki. Na swoim koncie ma takie hity jak: Czy ten pan i pani, Wiem, że jesteś tam, Z ciszą pośród czterech ścian, Zapytaj mnie o to kochany oraz Nie chcę cię obchodzić.

Ania Wyszkoni - choroba

W 2016 roku u artystki wykryto raka tarczycy. Na szczęście, szybko poddała się ona leczeniu. Pomyślnie przeszła operację usunięcia guza, który mógł nawet poskutkować końcem jej kariery. Po przezwyciężeniu choroby, wokalistka bardzo zaangażowała się w uświadamianie ludzi, że należy się badać.