Anna Serafińska i Angelika Kiepura w kawałku Tiny Turner. Kto wygrał Bitwę?

2020-10-31 22:13 Ewelina Kulasza
Anna Serafińska i Angelika Kiepura
Autor: Materiały Prasowe/TVP Anna Serafińska i Angelika Kiepura

Jedenasta edycja The Voice of Poland to niesamowite emocje! Powoli drugi etap programu, czyli popularne i lubiane przez widzów Bitwy, dobiegają końca. Która z uczestniczek drużyny Edyty Górniak wywalczyła sobie awans do następnego etapu? Czy jest to Anna Serafińska, czy może Angelika Kiepura? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Anna Serafińska i Angelika Kiepura w kawałku Tiny Turner. Kto wygrał Bitwę? To ciekawi wielu z was! Muzyczny talent-show The Voice of Poland uwielbiany jest przez widzów już od wielu lat. Nic dziwnego, to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również trenerzy, którzy dają czadu! Po emocjonalnych Przesłuchaniach w Ciemno, przyszła pora na drugi etap, czyli Bitwy, które powoli dobiegają końca. Na scenie zmierzyły się dwie uczestniczki z drużyny Edyty Górniak. Mowa o Annie Serafińskiej, a także Angelice Kiepura. Kobiecy duet wykonał piosenkę z repertuaru Tiny Turner - We Don't Need Another Hero. Jak mówią zasady programu, tylko jeden uczestnik mógł wygrać tę Bitwę. Komu się udało? To wielkie zaskoczenie i niesamowite emocje! Będziecie w szoku!

Bitwa w Voice of Poland 11 - Anna Serafińska vs. Angelika Kiepura

Zdolne uczestniczki 11. edycji The Voice of Poland zmierzyły się ze sobą na scenie podczas drugiego etapu, jakim są Bitwy. Ania i Angelika wykonały na żywo piosenkę Tiny Turner - We Don't Need Another Hero. Kto wygrał tę Bitwę? Otóż Edyta Górniak ostatecznie zdecydowała, że zatrzymuje przy sobie Anię Serafińską. Z programem na tym etapie pożegnała się Angelika Kiepura.

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze