Anna Mucha rozpłakała się w Dance Dance Dance. Przez uczestników!

2020-04-04 20:03
Anna Mucha
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Mimo wstrzymania nagrań programu, widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk i Mateusza Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują wspólne choreografie. Występ jednego z duetów doprowadzi Annę Muchę do łez. Niezwykle emocjonalną reakcję jurorki możecie zobaczyć w naszym wideo już teraz.

Anna Mucha rozpłakała się w Dance Dance Dance. - Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję - mówiła ze łzami w oczach jurorka.

Zobacz: Egzaminy ósmoklasisty i matura 2020 przełożone w ostatniej chwili? Internauci nie mają wątpliwości!

Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Który duet doprowadził do łez Annę Muchę? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Przypomnijmy, że o godzinie 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek Dance Dance Dance The Best Of będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka.

Najnowsze