Anna Lewandowska dzieli się kolejną nowiną! Nie próżnuje w Barcelonie

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Anna Lewandowska dzieli się kolejną nowiną! Nie próżnuje w Barcelonie

2024-06-18 22:36

O swoich ambicjach i nowych planach mówiła już dawno. Anna Lewandowska szybko zaaklimatyzowała się w Barcelonie i nie zamierza spocząć tam na laurach. Projekt siłowni, o którym wspominała już nie raz, staje się prawdą. I jak widać, wszystko jest już w trakcie realizacji.

O Lewandowskich słyszymy ostatnio bez przerwy, ale nie ma w tym nic dziwnego — rozpoczęcie Euro 2024 i kontuzja Roberta, która zaniepokoiła wielu kibiców naszej reprezentacji. Nie ma jednak powodów do zmartwień, co pokazuje nam sama żona piłkarza.

Na instagramowym koncie Anny pojawił się nowy film. Szybko okazuje się, że odsłania on karty nowego projektu Lewandowskiej. Opowiada w nim o swoim zamiłowaniu do sportu od najmłodszych lat, który wypracował w niej dyscyplinę i nauczył jak wyciągnąć z siebie wszystko, co najlepsze. Tym samym za swoją misję ustanowiła sobie inspirowanie innych, a owocem tej pracy jest między innymi EDAN STUDIOS, jej najnowszy projekt.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

Lewandowska z misją promowania aktywności fizycznej w stolicy Katalonii

Nowe miejsce, stworzone we współpracy z TRIB3, siecią klubów fitness, ma służyć wzbudzeniu chęci trwałej zmiany lifestyle'u wśród hiszpańskiej społeczności. EDAN oferować będzie bowiem nie tylko ćwiczenia całego ciała, treningi personalne, pilates czy lekcje tańca. Będą to także aktywne spotkania z innymi pasjonatami zdrowego stylu życia w celu wzajemnej motywacji i dzielenia się sposobem na nowe życie. To pierwszy tego typu multi-butikowy obiekt w całej Europie, a ponadto położony w samym sercu Barcelony.

Studio otworzy się jednak dopiero we wrześniu, a do tego czasu Anna prosi o śledzenie jej poczynań i aktualności w EDAN STUDIOS na Instagramie, które ma już nawet własne konto.