Anna "Anka" Świątczak - wiek, wzrost, córka, mąż, Michał Wiśniewski, nowa piosenka, Ich Troje, Instagram

2022-07-29 12:24
Anna Świątczak Anka
Autor: AKPA Anka - pseudonim artystyczny Anny Świątczak

Anna Świątczak to znana polska wokalistka, która lata temu śpiewała w zespole Ich Troje. Po odejściu z grupy i po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim postanowiła rozpocząć solową karierę i aktualnie występuje pod pseudonimem Anka. Wiele osób szuka ciekawostek na jej temat. Postanowiliśmy je zebrać w jednym miejscu.

Anna "Anka" Świątczak to popularna polska piosenkarka, którą w ostatnich latach Polacy kojarzą głowie z zespołu Ich Troje. Od czasu jej odejścia ze słynnego zespołu minęło już wiele lat. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Anna Anka Świątczak. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Doda i Michał Wiśniewski połączą siły! Między nimi nie zawsze było tak kolorowo

Anna "Anka" Świątczak - wiek, wzrost

Anna "Anka" Świątczak urodziła się 30 marca 1977 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończyła 45 lat. Według informacji dostępnych w internecie ma 167 centymetrów.

Anna "Anka" Świątczak - córka

Anna Świątczak ma dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Ich ojcem jest Michał Wiśniewski.

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Anna "Anka" Świątczak - mąż, Michał Wiśniewski

Anna Świątczak była żoną Michała Wiśniewskiego, ale w 2011 roku wzięli rozwód. Od 2013 roku Anka jest żoną perkusisty Michała Żeńcy.

Anna "Anka" Świątczak - Ich Troje

Anka została wokalistką Ich Troje w 2003 roku. Zastąpiła Justynę Majkowską. Razem z zespołem nagrała trzy płyty. W 2006 wystąpiła na Konkursie Piosenki Eurowizji. Z Ich Troje rozstała się w 2010 roku.

Anna "Anka" Świątczak - nowa piosenka

W 2022 roku Anna Świątczek pod pseudonimem Anka wydała solową piosenkę pod tytułem Z każdą chwilą złą. Utwór zakwalifikował się do konkursu Premier w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2022 PROGRAM - kto wystąpi? Mamy dokładną rozpiskę!

Anna "Anka" Świątczak - Instagram

Anna "Anka" Świątczak, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, używa Instagrama do komunikowania się z fanami. Można ją znaleźć na profilu o nazwie @ania.swiatczak.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze