Doda i Michał Wiśniewski

i

Autor: WBF

Doda i Michał Wiśniewski połączą siły! Między nimi nie zawsze było tak kolorowo

2022-05-17 11:33

Świętująca w tym roku 20-lecie kariery scenicznej Doda nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka zaprezentuje swój recital w Sopocie, a na scenie u jej boku pojawią się zaskakujący goście. Nie jest tajemnicą, że jedną z piosenek artystka zaśpiewa w duecie z Michałem Wiśniewskim. Wokalista Ich Troje nie miał o niej kiedyś najlepszego zdania!

Recital Dody w Sopocie zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę artystka zaprezentuje autorskie show, w trakcie którego przypomni swoje największe hity. Zarówno publiczność zgromadzona pod sceną, jak i widzowie przed telewizorami usłyszą kawałki zespołu Virgin, w którym Doda zaczynała karierę i jej solowe utwory muzyczne. Na scenie nie zabraknie też gości, którzy swoimi występami uświetnią tak ważne dla Dody wydarzenie. Podczas oficjalnej konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2022 ogłoszono, że u boku wokalistki pojawią się: Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska oraz Michał Wiśniewski. Obecność tego ostatniego szczególnie mocno zszokowała fanów piosenkarki. Przed laty Michał Wiśniewski, choć doceniał potencjał, jaki drzemie w Dodzie i zachwycał się jej talentem wokalnym, widział w niej celebrytkę, aniżeli gwiazdę na topie. 

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?

Michał Wiśniewski o Dodzie

Doda i Michał Wiśniewski zaczynali w podobnym czasie. Wokalistka debiutowała z zespołem Virgin, gdy Michał jako lider Ich Troje podbijał listy przebojów w całym kraju. To stało się powodem do zaproszenia artysty na autorski recital. Fani od razu przypomnieli sobie stare wywiady z Michałem Wiśniewskim, w których sugerował, że Doda jest bardziej celebrytką, niż artystką muzyczną, bo nie utrzymuje się tygodniami na szczycie OLiS-u. Warto przypomnieć jednak, że piosenkarz za każdym razem podkreślał, że to jego osobiste zdanie i nie ujmuje piosenkarce talentu. Jak widać, poglądy się zmieniają, a 20-lecie kariery to idealny moment na to, by się prawdziwie pojednać. Oprócz Michała na scenie zaprezentuje się także Justyna Steczkowska, z którą Doda miała przed laty głośny konflikt.

Doda gościem Radia ESKA