Doda i Michał Wiśniewski połączą siły! Między nimi nie zawsze było tak kolorowo

2022-05-17 11:33
Doda i Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Świętująca w tym roku 20-lecie kariery scenicznej Doda nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka zaprezentuje swój recital w Sopocie, a na scenie u jej boku pojawią się zaskakujący goście. Nie jest tajemnicą, że jedną z piosenek artystka zaśpiewa w duecie z Michałem Wiśniewskim. Wokalista Ich Troje nie miał o niej kiedyś najlepszego zdania!

Recital Dody w Sopocie zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę artystka zaprezentuje autorskie show, w trakcie którego przypomni swoje największe hity. Zarówno publiczność zgromadzona pod sceną, jak i widzowie przed telewizorami usłyszą kawałki zespołu Virgin, w którym Doda zaczynała karierę i jej solowe utwory muzyczne. Na scenie nie zabraknie też gości, którzy swoimi występami uświetnią tak ważne dla Dody wydarzenie. Podczas oficjalnej konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2022 ogłoszono, że u boku wokalistki pojawią się: Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska oraz Michał Wiśniewski. Obecność tego ostatniego szczególnie mocno zszokowała fanów piosenkarki. Przed laty Michał Wiśniewski, choć doceniał potencjał, jaki drzemie w Dodzie i zachwycał się jej talentem wokalnym, widział w niej celebrytkę, aniżeli gwiazdę na topie. 

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?

Michał Wiśniewski o Dodzie

Doda i Michał Wiśniewski zaczynali w podobnym czasie. Wokalistka debiutowała z zespołem Virgin, gdy Michał jako lider Ich Troje podbijał listy przebojów w całym kraju. To stało się powodem do zaproszenia artysty na autorski recital. Fani od razu przypomnieli sobie stare wywiady z Michałem Wiśniewskim, w których sugerował, że Doda jest bardziej celebrytką, niż artystką muzyczną, bo nie utrzymuje się tygodniami na szczycie OLiS-u. Warto przypomnieć jednak, że piosenkarz za każdym razem podkreślał, że to jego osobiste zdanie i nie ujmuje piosenkarce talentu. Jak widać, poglądy się zmieniają, a 20-lecie kariery to idealny moment na to, by się prawdziwie pojednać. Oprócz Michała na scenie zaprezentuje się także Justyna Steczkowska, z którą Doda miała przed laty głośny konflikt.

Doda gościem Radia ESKA
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze