Roksana Węgiel - nowa płyta już niebawem. Premierowe utwory zaskoczą fanów!

2019-10-10 17:58 MK
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Minęły zaledwie trzy miesiące od momentu, kiedy młoda artystka wydała swój debiutancki album, a jak się okazuje, myślami jest ona już przy jego następcy. Zanim jednak usłyszymy drugi krążek utalentowanej artystki, poznamy kilka nowych, z pewnością wyjątkowych utworów. Poznaj szczegóły najnowszego wydawnictwa Roxie już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - nowa płyta to coś, na co czekają wszyscy fani zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. W czerwcu tego roku, premierę miał debiutancki longplay wokalistki, zatytułowany po prostu Roksana Węgiel. Na płycie znalazło się łącznie czternaście kompozycji, w tym doskonale znane wszystkim hity Żyj, Obiecuję, Lay Low, Dobrze Jest Jak Jest oraz Anyone I Want To Be. W krótkim czasie, album pokrył się złotem, co oznacza, że kupiło go ponad 10 tysięcy osób. Z tej okazji, Roxie przygotowała nie lada niespodziankę.

Roksana Węgiel - nowa płyta

Nastolatka z Jasła wielokrotnie dzieliła się z fanami swoimi fotografiami ze studia nagraniowego. Oznacza to, że intensywnie pracuje nad drugim albumem studyjnym. Zanim jednak trafi on do naszych rąk, a wedle zapowiedzi, powinno mieć to miejsce w 2020 roku, na sklepowych półkach ukaże się wyjątkowa reedycja debiutu. Jak poinformowała sama gwiazda, wyjątkowa edycja albumu Roksana Węgiel zawierać będzie stylową bransoletkę oraz aż cztery premierowe utwory! Limitowane wydanie krążka ukaże się już 8 listopada. Aktualnie można zamawiać go w przedsprzedaży.

Najnowsze