AniKa Dąbrowska - piosenki zwyciężczyni The Voice Kids 2

2019-02-26 12:44
AniKa Dąbrowska - piosenki zwyciężczyni The Voice Kids 2
Autor: fot./screen/youtube.com/The Voice Kids Poland AniKa Dąbrowska

Zwyciężczynią drugiej edycji programu The Voice Kids zostałą Ania Dąbrowska! Młoda wokalistka radziła sobie świetnie już od przesłuchań w ciemno, a podczas finału udało jej się podbić serca słuchaczy w całym kraju! Utwory, które zaśpiewała w muzycznym show zapadną wszystkim w pamięci, ale Ania błyszczała na scenach już wcześniej! Na ESKA.pl prezentujemy najlepsze występy młodziutkiej gwiazdy.

AniKa Dąbrowska wygrała The Voice Kids 2! Muzyczne show otworzyło jej drogę do wielkiej kariery. Młoda wokalistka pójdzie w ślady Roksany Węgiel, która po The Voice Kids osiągnęła osiągnęła kolejny sukces, jakim było zwycięstwo Eurowizji Junior 2018. Czy AniKa też weźmie udział w konkursie dla najmłodszych gwiazd?. Jeśli tak, to występ nie będzie dla niej niczym nowym. Młoda piosenkarka wielokrotnie udowadniała, że świetnie czuje się na scenie! Postanowiliśmy zaprezentować wam jej najlepsze występy.

Przeczytaj też: The Voice Kids 2019: Wygrała AniKa Dąbrowska! Będzie gwiazdą jak Roksana Węgiel? [WIDEO]

AniKa Dąbrowska - najlepsze występy zwyciężczyni The Voice Kids 2

Ania, którą teraz będziemy znać bardziej jako AniKę, występuje od wczesnych lat dzieciństwa. Na koncie ma sukcesy z konkursów wokalnych, przeglądów piosenek i festiwali. Same wyjścia sceniczne podczas The Voice Kids 2 też zapadają w pamięć. Zobaczcie naszą galerię najlepszych występów AniKi Dąbrowskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze