Anna Wyszkoni

i

Autor: Wydawnictwo AGORA Okładka singla Anny Wyszkoni

Anna Wyszkoni powraca! Zobacz gorący klip do jej nowego singla

2019-06-03 16:10

Muzyka, zabawa, taniec, morze i plaża od razu przywodzą nam na myśl wakacyjny czas. Wszystko to znajdziemy też w najnowszym singlu i teledysku Anny Wyszkoni. Wokalistka zrobiła prezent swoim fanom i zaprezentowała własną propozycję do letniego przeboju tego roku. Czy uda jej się na nowo podbić listy przebojów z utworem Księżyc nad Juratą?

Piosenka Księżyc nad Juratą nie zapowiada nowej płyty Anny Wyszkoni. Przebojowy utwór utrzymany w latynoskim klimacie pełnym wakacyjnej beztroski jest prezentem na nadchodzące wakacje dla wszystkich, którzy kochają lato i dobrą zabawę. - Każdy z nas ma czasem dość codziennych trudności i problemów. Odtrutką jest dla mnie zawsze taniec i muzyka. Dlatego nagrałam „Księżyc nad Juratą”. Piosenkę, która ma sprawiać ludziom radość… – mówi Anna Wyszkoni.

I udało się! Kompozytorem singla jest Jan Borysewicz, z którym artystka już kilkakrotnie współpracowała. Tekst po raz pierwszy dla Anny napisał Andrzej Mogielnicki – twórca m.in. największych hitów Lady Pank, Budki Suflera czy Anny Jantar. Pod wpływem rozmów z Anną akcję najnowszego przeboju umieścił w Juracie. Dlaczego? - To miejsce, które nierozerwalnie kojarzy mi się z latem i wakacjami. I z kilkoma wspaniałymi, polskimi przebojami np. „Już nie ma dzikich plaż”, „Jurata w deszcz” czy „Dziewczyny lubią brąz”. Ale jeszcze nikt nie śpiewał o księżycu nad Juratą. Trzeba było to nadrobić… – żartuje Anna.

Piosenkę promuje bardzo roztańczony i zmysłowy teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański – tancerz i choreograf, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z programu „Taniec z gwiazdami”.