Angelina Jolie i Maneskin

i

Autor: TOLGA AKMEN/AFP/East News; Sony Music Polska Angelina Jolie na koncercie Maneskin

Angelina Jolie na koncercie Maneskin. Śpiewa "I Wanna Be Your Slave"

2022-07-12 12:14

Angelina Jolie to wielka gwiazda Hollywood. Maneskin to rockowy zespół, który w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością. Co ich łączy? Okazuje się, że znana aktorka pojawiła się ostatnio na koncercie wspomnianej grupy. Dodatkowo świetnie się bawiła. Śpiewała ich hit I Wanna Be Your Slave. Mamy nagranie!

Maneskin od zwycięstwa na Eurowizji 2021 odnosi spektakularne sukcesy. W ciągu ostatniego roku zagrali koncerty w różnych zakątkach świata. Kilka razy wystąpili w Polsce, ostatnio na Open'er Festival 2022. Ich kariera nabrała rozpędu także w Stanach Zjednoczonych, gdzie nominowani byli do ważnych nagród. Ostatnio wrócili jednak do swojego kraju, czyli do Włoch. Tam zagrali koncert, który odbył się w rzymskim Circo Massimo. Na publiczności pojawiło się ponad 70 tysięcy osób, a w tym gronie była... Angelina Jolie! W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak gwiazda Hollywood bawi się na występie zwycięzców Eurowizji.

ZOBACZ TAKŻE: Angelina Jolie walczy z chorobą. Jaki jest stan zdrowia hollywoodzkiej aktorki?

Prawda o MANESKIN [DAMIANO, VICTORIA, THOMAS, ETHAN] | ESKA XD - Bez cenzury #26

Angelina Jolie śpiewa hit Maneskin

Wideo z koncertu zespołu Maneskin zrobiło furorę w social mediach. Widzimy na nim Angelinę Jolie, która bawi się do piosenki I Wanna Be Your Slave. Śpiewa nawet fragment "and I could be the monster" i podskakuje w rytm melodii. Nagranie zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Maneskin w coverze Elvisa Presleya. Piosenka trafi do filmowej superprodukcji!

Maneskin - kim są?

Grupa Maneskin na stałe zapisała się na kartach historii muzyki rozrywkowej, wygrywając 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie. Za sprawą utworu Zitti E Buoni o włoskiej grupie, która swoich sił próbowała między innymi w X Factorze, dowiedział się cały świat. Damiano, Victoria, Ethan i Thomas pokonali typowaną na zwyciężczynię show Barbarę Pravi, która w przejmujący sposób wykonała swoją chwytającą za serce balladę Voile. Tym samym członkowie Maneskin udowodnili, że rock&roll wcale nie umarł, a ma się doskonale.