Grupa Maneskin w coverze Elvisa Presleya!

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Maneskin w coverze Elvisa Presleya. Piosenka trafi do filmowej superprodukcji!

2022-06-20 12:41

Włoska supergrupa Maneskin zrobiła cover piosenki króla rock & rolla! To wszystko z okazji nadchodzącej premiery filmu Elvis. Utwór trafi na ścieżkę dźwiękową produkcji! Jaką piosenkę zdecydował się przearanżować zespół? Po raz pierwszy zaprezentowali go na tegorocznej Eurowizji. Od teraz można go znaleźć w sieci!

Maneskin zrobił cover piosenki Elvisa Presleya! Mowa o hicie If I Can Dream, napisanym przez Waltera Earla Browna, który spopularyzował król rock & rolla. Członkowie zespołu wyznali, że byli niezwykle zaszczyceni propozycją współpracy przy filmie o Elvisie i od razu złapali święty kontakt z reżyserem Bazem Luhrmannem. Zespół jest bardzo dumny z efektu końcowego, o czym powiedział wokalista zespołu Damiano David podczas tegorocznego konkursu piosenki Eurowizja. Włoski zespół naprawdę się popisał. Przekonajcie się o tym sami słuchając ich interpretacji If I Can Dream.

Maneskin znów szokuje! Jest kontrowersyjny teledysk do Mammamia

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

ELVIS - soundtrack pełen gwiazd 

Maneskin to nie jedyne gwiazdy, które usłyszymy na ścieżce dźwiękowej produkcji Baza Luhrmanna. Oprócz nich będziemy mieli okazje podziwiać umiejętności Dojy Cat, Stevie Nicks, Jacka White’a czy Eminema. Wbrew nadziejom wielu fanów na soundtracku nie pojawił się Harry Styles, który brał udział w castingu do głównej roli w filmie.

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?

Maneskin - początek kariery

Grupa Maneskin na stałe zapisała się na kartach historii muzyki rozrywkowej, wygrywając 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie. Za sprawą utworu Zitti E Buoni o włoskiej grupie, która swoich sił próbowała między innymi w X Factorze, dowiedział się cały świat. Damiano, Victoria, Ethan i Thomas pokonali typowaną na zwyciężczynię show Barbarę Pravi, która w przejmujący sposób wykonała swoją chwytającą za serce balladę Voile. Tym samym członkowie Maneskin udowodnili, że rock&roll wcale nie umarł, a ma się doskonale.

Maneskin - Open'er Festival 2022

Maneskin zagrają na Open'er Festival 2022. Ich koncert odbędzie się 29 czerwca o 20 na Main Stage.