Andrzejki 2022 - wróżby miłosne. Najlepsze i najciekawsze propozycje!

i

Autor: Pixabay Andrzejki 2022 - wróżby miłosne. Najlepsze i najciekawsze propozycje!

Andrzejki 2022 - wróżby miłosne. Najlepsze i najciekawsze propozycje!

2022-11-23 12:44

Andrzejki 2022 są idealną okazją do wróżenia. To doskonała zabawa, zarówno dla młodszych, jak i starszych. Jednymi z najczęściej wybieranych są te o tematyce miłosnej, mają naprawdę wielu fanów. Sprawdziliśmy, najlepsze i najciekawsze wróżby andrzejkowe, które mogą ujawnić, kto zostanie miłością Twojego życia!

Zabawa andrzejkowa odbywa się każdego roku w nocy z 29 na 30 listopada. Jest to wigilia imienin Andrzeja - od którego to zaczerpnięto nazwę okazji. Ta tradycja jest naprawdę długa! Większości może kojarzyć się przede wszystkim z zabawą dla dzieci, jednak nie ma przeszkód, aby dorośli również wzięli w niej udział. To doskonały sposób na oderwanie się od obowiązków dnia codziennego! Szczególną popularność osiągają wróżby miłosne. Jest to gorący temat, w końcu kto nie chciałby wiedzieć, z kim będzie związany? Oto najciekawsze miłosne wróżby andrzejkowe, które przyniosą Ci mnóstwo frajdy podczas Andrzejek 2022!

Andrzejki 2022 - oryginalne wróżby. Nietypowe zabawy andrzejkowe

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Wróżba z makaronem

Niepozorna wróżba z makaronem, może przepowiedzieć, kto z Twojego towarzystwa weźmie ślub jako pierwszy. Wszyscy powinniście wybrać różne kształty makaronu, aby z łatwością można było go odróżnić. Następnie wrzucacie do gotującej się wody, a osoba, której wyłoni się pierwszy, najszybciej stanie przed ołtarzem!

Imiona na kartce

Jest to dosyć znana wróżba, którą najczęściej można spotkać na zabawach szkolnych. Jest Ci potrzebna zaledwie kartka, długopis oraz szpilka. Długopisem wypisz imiona mężczyzn, najlepiej, aby wybór był duży. Następnie zamykasz oczy i celujesz szpilką w punkt, który przyciąga Cię najbardziej. Osoba, której imię wylosujesz, w przyszłości będzie Twoim partnerem.

Kiedy są Andrzejki 2022? Co to za święto i jak obchodzić?

Inna odsłona ciastek z wróżbą

Nie wyglądają one tak jak te tradycyjne, jednak trzeba przyznać, że mogą o nich przypominać. Dzień przed Andrzejkami należy upiec ciastka, do których wkłada się przedmioty. Powinny one kojarzyć Ci się z mężczyznami, których znasz. To, które wylosujesz, podpowie Ci, którego powinnaś wybrać.

Wróżba ze słomkami

Jest to dosyć nietypowa wróżba. Polega na tym, że wszyscy goście, zaproszeni na zabawę andrzejkową wrzucają słomki do naczynia z wodą, a właścicieli tych, które dotkną się w pierwszej kolejności, w przyszłości połączy ogromna miłość.

Sonda
Zamierzasz obchodzić Andrzejki 2022?