Andrzejki 2020 - imprezy odwołane! Co robić i jak zorganizować święto?

Andrzejki
Autor: East News / LECH GAWUC/REPORTER

Andrzejki 2020 zbliżają się wielkimi krokami! Choć święto to w dużej mierze kojarzy się z imprezami, w tym roku ich organizacja jest niemożliwa. Jak więc wyglądają Andrzejki 2020 w obliczu koronawirusa i jak można spędzić ten wieczór? Kilka propozycji znajdziecie na ESKA.pl.

Andrzejki 2020 z pewnością będą mocno różnić się od poprzednich. Wszystko przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, która wiele wydarzeń zmusiła do przesunięcia bądź całkowitego odwołania. Choć święto to głównie kojarzy się z czasem spędzonym z bliskimi przyjaciółmi i oryginalnymi imprezami, w tym roku z jasnych przyczyn będziemy musieli się obejść bez świętowania. Trudno jest wyobrazić sobie Andrzejki bez hucznych imprez, które rozpoczynają adwent, jednak obecna sytuacja na świecie jest zbyt poważna, by organizować jakiegokolwiek typu zabawy w większym gronie. Na całe szczęście istnieje jednak kilka pomysłów, jak można zorganizować w popularną noc andrzejkową. Dla przypomnienia Andrzejki 2020 zbliżają się wielkimi krokami, ponieważ odbędą się one już w nocy z 29 na 30 listopada tego roku. Dzień ten jest końcem starego i początkiem nowego roku liturgicznego, który potocznie nosi także nazwę ostatki. Dotychczas w tym czasie odbywały się huczne imprezy z okazji zbliżającego się adwentu. Teraz jednak Andrzejki będą wyglądać zupełnie inaczej.

Andrzejki 2020 - imprezy odwołane 

Choć imprezy organizowanie z okazji Andrzejek 2020 zostały odwołane, istnieje kilka pomysłów, dzięki którym możemy miło spędzić ten wyjątkowy wieczór. Ogromną popularnością cieszy się wieczór wróżb w klimatycznym, kameralnym gronie. To idealny moment na wciągnięcie się w magiczny świat i poznanie swojej przyszłości. W internecie można znaleźć niekończącą się listę wróżb na Andrzejki 2020. 

Horoskop urodzeniowy
Najnowsze