Anastazja Maciąg nadzieją 2022 roku? Artystka ujawnia swoje plany! [WYWIAD]

2021-12-01 16:24
Anastazja Maciąg nadzieją 2022 roku? Artystka ujawnia swoje plany! [WYWIAD]
Autor: Radio ESKA Anastazja Maciąg nadzieją 2022 roku? Artystka ujawnia swoje plany! [WYWIAD]

Anastazja Maciąg to zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu Rising Star organizowanego przez Universal Music Polska oraz TikTok przy wsparciu Radia ESKA. Nagrodą główną był kontrakt fonograficzny. Singiel Temat o Tobie był początkiem tej nadchodzącej współpracy. Jakie niespodzianki szykuje artystka? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Anastazja Maciąg nadzieją 2022 roku? Młoda, pokorna i niezwykle zdolna laureatka pierwszej edycji Rising Star Polska gościła w naszym ESKOWYM studio. Artystka, która dotarła do wielkiego finału trzeciej edycji The Voice Kids opowiedziała o swoim debiutanckim singlu Temat o Tobie. Zdradziła również, że lada chwila pojawi się jej drugi utwór. Jako pierwsi w Polsce ujawniamy, że jego tytuł to Level Up. Zapytaliśmy ją również o przepis na sukces, jeśli chodzi o platformę TikTok. Anastazja Maciąg, w kilka tygodni, zebrała tam rzeszę fanów. W trakcie rozmowy nie zabrakło wspomnień związanych z Dawidem Kwiatkowskim. Właśnie pod skrzydłami wykonawcy hitu Bez Ciebie, młoda wokalistka rozwijała swoje skrzydła. 

Sobel wspiera Anastazję Maciąg! Dziewczyna ma szansę na muzyczny sukces

Anastazja Maciąg - wywiad o nowościach, wspomnieniach i przepisach na Tiktokowy sukces

Anastazja Maciąg - kim jest?

Anastazja Maciąg mówi o sobie: - Nazywam się Anastazja Maciąg, mam 16 lat i obecnie uczę się w liceum. Swoją przygodę z muzyką zaczęłam już jako naprawdę malutkie dziecko i śmieję się, że już niedługo będę obchodzić swoje dziesięciolecie. Ważnym punktem na mojej muzycznej drodze był udział w programie The Voice Kids 3. To tam poznałam cudownych ludzi, którzy jeszcze bardziej rozbudzili we mnie pasje i upewniłam się, że światła kamer i scena to coś, co kocham. Teraz mam szanse zacząć totalnie nową drogę. W końcu mogę obrać swoją własną ścieżkę i pokazać ludziom, co naprawdę kryje się w moim wnętrzu. Wydaje mi się, że mój młody wiek ma ogromny przywilej tego, że mam masę czasu i mogę eksperymentować. Mam wiele pomysłów, uwielbiam tę ciemniejszą bardziej trapową stronę popu, ale również chciałabym wydać piosenkę, w której pokażę swoje prawdziwe emocje. Uwielbiam zaskakiwać i chciałabym z każdą piosenką odkrywać ze słuchaczami jakiś nowy zakątek, w którym jeszcze nigdy nie byli.

Moje życie to jeden wielki spontan i tak również było w przypadku tego konkursu. Obok tej spontaniczności stoi również masa ciężkiej pracy oraz ogromne chęci. Na obecną chwilę najbardziej marzę o tym, aby moja muza dotarła do jak największej liczby osób i aby singiel zagościł w waszych sercach na jak najdłużej. A jeśli chodzi o takie bardziej długoterminowe marzenia to album, który będzie różnorodny, ale przede wszystkim MÓJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze