Sobel wspiera Anastazję Maciąg! Dziewczyna ma szansę na muzyczny sukces

2021-09-28 13:51
Sobel wspiera Anastazję Maciąg! Dziewczyna ma szansę na muzyczny sukces
Autor: Screen z filmu na YouTube: Anastazja Maciąg - "I Was Here" - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 3/YouTube.com/ The Voice Kids Poland

Finaliści Rising Star Polska są już znani! Wśród nich znalazła się Anastazja Maciąg, której głos zachwycił Sobla! Piosenkarz zachęcił fanów do głosowania właśnie na nią. Czy dziewczyna wygra konkurs i rozpocznie muzyczną karierę?

Rising Star Polska trwa! Już 30 września odbędzie się wyczekiwany wielki finał projektu organizowanego przez Tik Toka, Universal Music Polska oraz Radio Eska. Jeden z finalistów zdobędzie nagrodę główną - kontrakt na wydanie własnego singla z teledyskiem. Czy konkurs wygra Anastazja Maciąg? Dziewczyna posiada wyjątkowe umiejętności wokalne. Od długiego czasu swój talent prezentuje fonom w swoich mediach społecznościowych. 

Rising Star Polska - FINALIŚCI już znani. Oto osoby, które walczą o muzyczny kontrakt!

Sobel wspiera Anastazję Maciąg

Anastazję Maciąg docenił sam Sobel! Na Tik Toku młodej wokalistki możemy znaleźć nagranie krótkiego duetu Anastazji z Soblem. Uczestniczka Rising Star wykonała wspólnie z artystą jego utwór zatytułowany Fiołkowe Pole. Tego spontanicznego duetu możecie posłuchać poniżej. Co więcej, Sobel tak docenił Anastazję, że mobilizował fanów do oddawania na nią głosów w konkursie. 

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Anastazja Maciąg - kim jest?

Anastazja Maciąg urodziła się 13 lutego 2005 roku w Olsztynie. Przygoda z Risng Star Polska to nie pierwsze muzyczne zmagania Anastazji. Dziewczyna brała udział w programie The Voice Kids 3. Podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór z repertuaru Beyonce I was Here. Swoim wykonaniem odwróciła fotele Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, do którego drużyny dołączyła. Anastazja dotarła bardzo daleko, jednak nie wygrała show. Zwycięzcą The Voice Kids 3 został Marcin Maciejczak, który był z Anastazją w jednej drużynie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze