Sobel wspiera Anastazję Maciąg! Dziewczyna ma szansę na muzyczny sukces

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: Anastazja Maciąg - "I Was Here" - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 3/YouTube.com/ The Voice Kids Poland

Sobel wspiera Anastazję Maciąg! Dziewczyna ma szansę na muzyczny sukces

2021-09-28 13:51

Finaliści Rising Star Polska są już znani! Wśród nich znalazła się Anastazja Maciąg, której głos zachwycił Sobla! Piosenkarz zachęcił fanów do głosowania właśnie na nią. Czy dziewczyna wygra konkurs i rozpocznie muzyczną karierę?

Rising Star Polska trwa! Już 30 września odbędzie się wyczekiwany wielki finał projektu organizowanego przez Tik Toka, Universal Music Polska oraz Radio Eska. Jeden z finalistów zdobędzie nagrodę główną - kontrakt na wydanie własnego singla z teledyskiem. Czy konkurs wygra Anastazja Maciąg? Dziewczyna posiada wyjątkowe umiejętności wokalne. Od długiego czasu swój talent prezentuje fonom w swoich mediach społecznościowych. 

Rising Star Polska - FINALIŚCI już znani. Oto osoby, które walczą o muzyczny kontrakt!

Sobel wspiera Anastazję Maciąg

Anastazję Maciąg docenił sam Sobel! Na Tik Toku młodej wokalistki możemy znaleźć nagranie krótkiego duetu Anastazji z Soblem. Uczestniczka Rising Star wykonała wspólnie z artystą jego utwór zatytułowany Fiołkowe Pole. Tego spontanicznego duetu możecie posłuchać poniżej. Co więcej, Sobel tak docenił Anastazję, że mobilizował fanów do oddawania na nią głosów w konkursie. 

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Anastazja Maciąg - kim jest?

Anastazja Maciąg urodziła się 13 lutego 2005 roku w Olsztynie. Przygoda z Risng Star Polska to nie pierwsze muzyczne zmagania Anastazji. Dziewczyna brała udział w programie The Voice Kids 3. Podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór z repertuaru Beyonce I was Here. Swoim wykonaniem odwróciła fotele Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, do którego drużyny dołączyła. Anastazja dotarła bardzo daleko, jednak nie wygrała show. Zwycięzcą The Voice Kids 3 został Marcin Maciejczak, który był z Anastazją w jednej drużynie.