Alvaro Soler - wiek, dziewczyna, rodzice, piosenki, Polska. Kim jest Alvaro Soler?

2019-08-25 15:26 RW
Alvaro Soler - wiek, dziewczyna, rodzice, piosenki, Polska. Kim jest Alvaro Soler?
Autor: Ben Wolf / Universal Music Poland Alvaro Soler - wiek, dziewczyna, rodzice, piosenki, Polska. Kim jest Alvaro Soler?

Alvaro Soler od wielu lat jest mile i życzliwie przyjmowanym gościem w naszym kraju. Ze wzajemnością, ponieważ bardzo często pojawia się występując w Polsce! Hiszpański wokalista zdobył serca polskich słuchaczy singlem El Mismo Sol, Agosto, a niedługo później Sofia. Kim jest Alvaro Soler? Poznajcie go bliżej - na ESKA.pl

Alvaro Soler - wiek, dziewczyna i rodzice, to trzy kwestie, które interesują polskich internautów. Alvaro Soler bez wątpienia dla kobiet jest obiektem westchnień. Dla mężczyzn natomiast źródłem inspiracji, jeśli chodzi o ubiór i wygląd. Kim jest Alvaro Soler? Polska to kraj, do którego artysta wraca z ogromną chęcią. To właśnie w naszym kraju jego utwory cieszą się dużym uznaniem i popularnością. Gorące, hiszpańskie rytmy pokochali również słuchacze Radia ESKA. Praktycznie każda piosenka Alvaro Solera stawała się wielkim hitem w Podwójnej Gorącej 20.  

Zobacz: Piersi piękne i zdrowe - poradnik

Alvaro Soler - wiek

Alvaro Soler to jeden z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia. Hiszpański artysta, choć urodził się 9 stycznia, rozpala serca i wyobraźnię kobiet na całym świecie. 1991, to rok urodzenia Solera, więc w 2020 roku, skończy on dopiero 29 lat.

Alvaro Soler - dziewczyna

Pamiętacie piosenkę Sofia? Publiczność na całym świecie bawi się w rytm utworu nagranego z myślą o ukochanej artysty. Dziewczyna Alvaro Solera to Sofia Ellar. Na Instagramie śledzi ją ponad 274 tysiące osób. Wśród zdjęć znajdziemy m.in. gorące fotki ze wspólnych chwil spędzonych ze swoim chłopakiem. Sofia Ellar sama śpiewa latynoskie kawałki. Jeden z ostatnich nosi tytuł Ahora Dime i w 2,5 miesiąca od premiery zebrał blisko 600 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Que tus canciones llenan arcoíris de colores... Post udostępniony przez SofiaEllar (@sofiaellar)

Alvaro Soler - rodzice

Rodzice Alvaro Solera od najmłodszych jego lat dbali, by spełniał marzenia. Jego ojciec pochodzi z Niemiec, a matka ma hiszpańsko-belgijskie korzenie. Mając 10 lat wyprowadził się z ukochanymi do Japonii.

Alvaro Soler - kim jest?

Kto to jest Alvaro Soler? Kim jest wykonawca wielu hitów? Wiele osób wie, że mowa o przystojnym, hiszpańskim wokaliście, jednak nie każdy zna jego przeszłość. Alvaro Soler, naprawdę nazywa się Alvaro Tauchert Soler, z czego "Tauchert", to nazwisko odziedziczone po ojcu. Soler to natomiast nazwisko jego matki. Uroczy i sympatyczny artysta urodził się w Barcelonie, choć jego tata pochodzi z Niemiec, a matka ma hiszpańsko-belgijskie korzenie. Dzięki temu Soler już w młodym wieku władał kilkoma językami. Był dzieckiem, kiedy nauczył się również gry na pianinie. 

Mając 10 lat przeprowadził się z rodzicami do Japonii, gdzie przebywał tam aż 7 lat. Ukształtowany muzycznie, wrócił do Barcelony w 2010 roku, gdzie wspólnie z bratem i przyjaciółmi założył zespół Urban Lights. Tworzą muzykę popową, indie popową i muzykę elektroniczną, spróbował swoich sił w hiszpańskiej edycji programu Tu si que Vales. Sukcesem bylo dotarcie do finału. Alvaro Soler w 2014 roku zrezygnował z zespołu i postanowił rozpocząć solową karierę. Wydał utwór pt. El Mismo Sol, który stał się wielkim hitem w Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Belgii, Austrii, Holandii i Polsce. Sukces pozwolił mu wydać debiutancki album Eterno Agosto, na którym znalazły się równie wielkie hity.

Najnowsze