Allan Krupa jako Enso

i

Autor: YouTube/Enso

Allan Krupa RAPUJE i PRZEKLINA w debiutanckiej piosence! Syn Edyty Górniak jak Mata?

2022-03-28 15:08

Allan Krupa skończył właśnie 18 lat. Z tej okazji syn Edyty Górniak zaprezentował swój pierwszy singiel zatytułowany Lambada, który nagrał pod pseudonimem Enso. W trwającym niewiele ponad dwie minuty kawałku młody artysta sporo przeklina, a internauci porównują jego debiut do twórczości Maty. Namiesza w polskim rapie?

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny poszedł w ślady sławnych rodziców i zaczął nagrywać własne kawałki. Teraz do grona uzdolnionych dzieci gwiazd, które same zdecydowały się na podbicie rynku muzycznego, dołączył Allan Krupa. Chociaż jeszcze kilka lat temu wszystko wskazywało na to, że syn Edyty Górniak zostanie raczej DJ-em, dzień po swoich 18. urodzinach zaprezentował debiutancki numer jako raper Enso. Kawałek zatytułowany Lambada pojawił się punktualnie o 00:00 we wszystkich serwisach streamingowych, a nakręcony do niego teledysk na YouTubie. Jak można się było spodziewać, singiel spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony internautów i w zaledwie kilkanaście godzin wygenerował tysiące odtworzeń. W debiutanckim numerze Allan rapuje między innymi: 

Wow, co tu się porobiło, rety, że młody cygan nagle wpie*dala się tu na scenę!

Nie zabrakło też odniesień do zdjęć paparazzi przedstawiających Allana z papierosem czy jego służby w wojsku. Cały numer, chociaż trwa niewiele ponad dwie minuty, naszpikowany jest przekleństwami. Internauci z miejsca porównali go do kawałków Maty.

Sonda
Jak oceniasz debiut Allana Krupy?

Allan Krupa został raperem

Tego chyba nikt się nie spodziewał! 18-letni Allan Krupa zadebiutował na polskiej rap scenie jako Enso, a jego poczynania w sieci śledzą już między innymi Roksana Węgiel oraz Viki Gabor. Liczba wyświetleń pod oficjalnym klipem, który był prezentem urodzinowym od Edyty Górniak, rośnie z minuty na minutę. W komentarzach pojawiło się sporo słów uznania dla zdolności młodego rapera, jak i porównań do... Maty. Posłuchajcie debiutanckiego kawałka Allana i sami oceńcie, czy Macie rzeczywiście wyrosła konkurencja.

Maryla Rodowicz wyznała miłość Macie!

Lubisz oldschoolowy rap? Posłuchaj rozmowy Kasi Węsierskiej z członkami grupy CUKIER o ich najnowszej epce!

Listen to "CUKIER gościem Radia ESKA. Powrót do szkolnej ławki z oldschoolowym rapem" on Spreaker.