Dorastał na oczach całej Polski. Xavier Wiśniewski kończy w tym roku 20 lat

2022-01-20 14:33
Mandaryna, Michał i Xavier Wiśniewscy
Autor: MICHAL KOLYGA/REPORTER

Choć wielu osobom z pewnością będzie ciężko w to uwierzyć, to syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny kończy w tym roku 20 lat. Xavier, bo tak na imię ma pociecha artystów, już teraz krok po kroku buduje swoją pozycję w show-biznesie. Sprawdźcie, co u niego słychać.

Jako syn dwóch wielkich gwiazd wczesnych lat dwutysięcznych Xavier Wiśniewski dorastał na oczach widzów. Z pewnością wiele osób pamięta go jeszcze jako malutkiego chłopca, który regularnie występował przed kamerami w programie Jestem jaki jestem. Reality show doczekało się dwóch sezonów i z perspektywy czasu było prawdziwym fenomenem, jeśli chodzi o polskie produkcje. Żadna inna gwiazda będąca u szczytu popularności nie zgodziła się na aż taką dużą ingerencję mediów w życie prywatne. Choć ciężko w to uwierzyć, Xavier Wiśniewski kończy w tym roku 20 lat. Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, podobnie jak jego rodzice, planuje zrobić karierę w show-biznesie. 19-latek produkuje własne utwory, a także towarzyszy mamie na scenie podczas jej koncertów. Mimo młodego wieku Xavier głośno mówi o swoich poglądach i udowadnia, że nie jest tylko synem znanych rodziców, ale młodym artystą, który sam ma wiele do powiedzenia i zaoferowania.

Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?

Xavier Wiśniewski kończy 20 lat!

Syn pierwszej polskiej power couple przyszedł na świat w czerwcu 2002 roku, co oznacza, że lada moment skończy 20 lat. W przeciwieństwie do wielu dzieci gwiazd show-biznesu 19-latek nie stroni od show-biznesu. Xavier rozpoczął karierę jako raper, a jego piosenki zostały docenione przez internautów. Fani Mandaryny doskonale wiedzą też o tym, że wspólnie z siostrą, Fabbką, występuje on jako tancerz na koncertach mamy. Sprawdźcie, jak dziś wygląda.

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze