Alicja Szemplińska śpiewa Easy on me! Dała radę z nową piosenką Adele?

2021-10-31 19:29
Alicja Szemplińska
Autor: WBF

Alicja Szemplińska uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek w Polsce. Ostatnio gwiazda jest bardzo aktywna na TIkToku. Tym razem zaskoczyła wszystkich swoim wykonaniem piosenki Easy on me, czyli singla, z którym Adele powróciła po 6 latach przerwy. Czy zwyciężczyni The Voice of Poland podołała temu utworowi?

Alicja Szemplińska śpiewa Easy on me! Dała radę z nową piosenką Adele? Alicja Szemplińska to młoda artystka, która cieszy się dużym uznaniem. Wygrała 10. edycję programu The Voice of Poland i tym samym dała pierwsze zwycięstwo Tomsonowi i Baronowi. Później miała reprezentować Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Miała tam zaśpiewać balladę Empires, ale konkurs odwołano z powodu pandemii koronawirusa. Wokalistka wydała jednak nowe piosenki i próbowała wbić się w muzyczny rynek. Szemplińska wyróżnia się także niezwykłą urodą. Ostatnio Alicja zaczęła też więcej nagrywać na TikToka i śpiewa tam fragmenty znanych utworów. Jakiś czas temu wykonała między innymi drivers license Olivii Rodrigo, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz przyszedł czas na najnowszy singiel Adele, czyli Easy on me. Zobaczcie nagranie!

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

Alicja Szemplińska - Easy on me

Easy On Me to singiel, który promuje czwarty album studyjny Adele. Piosenka utrzymana jest w klimacie poprzednich utworów brytyjskiej artystki. Niektórzy porównują ją do Someone Like You. Kawałek postanowiła zaśpiewać Alicja Szemplińska. Fragment można zobaczyć na jej TikToku. Posłuchaj wykonania i zagłosuj w ankiecie niżej.

Sonda
Podoba ci się Easy on me w wykonaniu Alicji Szemplińskiej?

Adele - nowa płyta

Nowa płyta Adele będzie nosiła tytuł 30. To kolejny album, który artystka nazwała liczbą, która wskazuje na jej wiek podczas tworzenia projektu. Jej poprzednie krążki noszą tytuły 19, 21 i 25. Premiera odbędzie 19 listopada 2021. Adele zapowiedziała, że to jej najbardziej intymny album. Nie będzie na nim też duetów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze