Alicja Szemplińska

i

Autor: WBF

Alicja Szemplińska z nowym wyglądem śpiewa piosenkę Olivii Rodrigo. Duża zmiana i duży talent!

2021-08-09 17:04

Alicja Szemplińska uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek w Polsce. Ostatnio gwiazda postanowiła radykalnie zmienić swój wizerunek. Zaskoczyła wszystkich swoich fanów! Dodatkowo zaśpiewała piosenkę amerykańskiej gwiazdy Olivii Rodrigo. Internauci byli zachwyceni!

Alicja Szemplińska to młoda artystka, która cieszy się dużym uznaniem. Wygrała 10. edycję programu The Voice of Poland i tym samym dała pierwsze zwycięstwo Tomsonowi i Baronowi. Później miała reprezentować Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Miała tam zaśpiewać balladę Empires, ale konkurs odwołano z powodu pandemii koronawirusa. Wokalistka wydała jednak nowe piosenki i próbowała wbić się w muzyczny rynek. Szemplińska wyróżnia się także niezwykłą urodą. Teraz postanowiła zmienić wizerunek i zrobiła... długie warkoczyki! Internauci zauważają, że wygląda niczym amerykańska gwiazda. Ostatnio Alicja zaczęła też więcej nagrywać na TikToka i tam zaśpiewała fragment piosenki Olivii Rodrigo. Wykon robi wrażenie!

Alicja Szemplińska: Miała wystąpić na odwołanej Eurowizji. Czy sytuacja ją załamała? Na co wykorzystała wolny czas?

Alicja Szempińska śpiewa piosenkę Olivii Rodrigo

Alicja Szemplińska czasem chwali się swoim niezwykłym głosem na TikToku. Ostatnio została poproszona przez jednego z użytkowników aplikacji, aby zaśpiewała piosenkę Traitor Olivii Rodrigo. Szemplińska przyjęła wyzwanie i zamieściła nagranie, na którym śpiewa fragment kawałka z debiutanckiej płyty Rodrigo. Zobacz je poniżej:

Olivia Rodrigo - Traitor

Traitor to utwór, który znalazł się na debiutanckiej płycie Olivii Rodrigo pod tytułem Sour. To właśnie z tego albumu pochodzą takie hity jak Drivers License, Deja Vu czy Good 4 U. Choć piosenka Traitor do tej pory nie została oficjalnym singlem i nie doczekała się teledysku, odniosła spory sukces. Znalazła się między innymi w pierwszej dziesiątce notowania Billboard 100.