Krystian Ochman i Alicja Szemplińska śpiewają razem na TikToku. Internauci zachwyceni!

2021-09-05 11:28
Alicja Szemplińska i Krystian Ochman
Autor: tiktok.com/@aliciaszemplinska

Krystian Ochman i Alicja Szemplińska zaśpiewali wspólnie dla swoich fanów. Zwycięzcy dwóch ostatnich edycji The Voice of Poland spotkali się i nagrali kilkuminutowy filmik, który Alicja zamieściła na swoim TikToku. Internauci są zachwyceni i posypały się pozytywne komentarze! Czy doczekamy się piosenki w duecie?

Krystian Ochman i Alicja Szemplińska to jedne z największych odkryć programu The Voice of Poland. Oboje wygrali swoje edycje i uważani są za jednych z najlepszych zwycięzców w historii. Na początku 2021 pojawiły się nawet plotki, że nagrają duet i razem pojadą na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Tak się jednak nie stało, choć mieli okazję wystąpić w duecie na specjalnym bożonarodzeniowym koncercie, który zorganizowała Szemplińska. Fani od dawna domagają się wspólnej piosenki i choć oboje nie powiedzieli "nie", do tej pory taka nie powstała. Spotkali się jednak, aby wspólnie nagrać wideo, które pojawiło się na TikToku Alicji. Ich fani są zachwyceni! Przeczytaj komentarze oraz zobacz nagranie niżej.

Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Odpowiada w piosence Ten sam ja

Krystian Ochman i Alicja Szemplińska na TikToku. Komentarze.

Oto kilka przykładowych komentarzy, które można znaleźć pod filmikiem.

  • Potrzebujemy waszych głosów razem w piosence
  • Idealnie
  • Wymarzony duet na Eurowizję
  • Brzmicie ze sobą idealnie
  • Ten duet to jest coś, czego potrzebowałem

Komentarz pod nagraniem zostawiła także Roksana Węgiel, która wysłała emotkę z serduszkami.

Alicja Szemplińska niczym Olivia Rodrigo

Alicja Szemplińska ostatnio stała się bardzo aktywna na TikToku, gdzie dzięki swojej urodzie i swoich umiejętnościom wokalnym, zdobyła duże grono fanów. Ostatnio zamieściła nagranie, na którym zaśpiewała piosenkę Traitor z repertuaru Olivii Rodrigo. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze