Alicja Szemplińska poszukuje swojego miejsca. Utwór Gdzieś odsłania nową twarz artystki

Alicja Szemplińska poszukuje swojego miejsca. Utwór Gdzieś odsłania nową twarz artystki
Autor: @cgm.pl @piotr_tarasewicz Alicja Szemplińska poszukuje swojego miejsca. Utwór Gdzieś odsłania nową twarz artystki

Alicja Szemplińska wraca z nową, dość symboliczną propozycją. Mowa o utworze Gdzieś, którego tekst mogliście poznać przedpremierowo na ESKA.pl. 31 lipca 2020 piosence towarzyszyła premiera klipu, który zobaczycie na ESKA.pl!

Alicja Szemplińska - nowa piosenka Gdzieś stanie się hitem? Czujemy, że ten utwór może namieszać! Utalentowana Alicja Szemplińska [o zwycięstwie w 10. edycji programu the Voice of Poland  zadebiutowała z utworem Prawie My, który przez jej fanów został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Po przekroczeniu bariery 5 milionów wyświetleń pod oficjalnym teledyskiem do tego singla, Alicja wygrała program Szansa na Sukces Eurowizja 2020 ze swoim anglojęzycznym utworem Empires tym samym wygrywając przywilej reprezentowania Polski na tej prestiżowej, międzynarodowej imprezie. Ze względu na sytuację w kraju i na świecie konkurs Eurowizja 2020 został odwołany, a Alicja ten czas wykorzystała na kreatywną pracę w studiu i dziś powraca ze swoim trzecim singlem!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Alicja Szemplińska - piosenka Gdzieś

Utwór Gdzieś jest piękną metaforą poszukiwania swojego miejsca na świecie - gdziekolwiek i u boku kogokolwiek ono jest. To także pierwszy singiel, którego artystka jest autorką wspólnie z Bogdanem Kondrackim i Karoliną Kozak. Jak mówi sama Alicja: 

Motyw poszukiwania od dawna jest obecny w sztuce i literaturze i zawsze w niej będzie, bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca, które może być metaforą miłości, przyjaźni, rodziny i oczywiście szczęścia. Gdzieś jest dla mnie piosenką wyjątkową. To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może się utożsamić z tym utworem

- opowiedziała Alicja. Do najnowszego singla przygotowany został teledysk, którego reżyserem jest Olga Czyżykiewicz, odpowiedzialna za klipy m.in. Natalii Nykiel czy Margaret. Wspólnie z Alicją, chciały w nim pokazać świat, w którym każdy ma prawo do swojego miejsca. Jest to obraz młodych kobiet o wyjątkowej, intrygującej i odbiegającej od okładkowego kanonu piękna urodzie. Na tle tętniącego życiem miasta historia nabiera barw i głębi, zachęcając słuchacza do refleksji nad poszukiwaniem swojego miejsca na ziemi. W klipie wystąpiła m. in. siostra artystki – Ola.

Najnowsze