Alicja Szemplińska - nowa piosenka bardziej emocjonalna niż poprzednie utwory? Co wiadomo?

2020-09-28 16:34 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska
Autor: Mateusz Jagielski/East News Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska znowu dała powody do radości swoim wiernym fanom! Wielkimi krokami zbliża się jej muzyczna nowość, która być może oczaruje ich jeszcze bardziej. Na co muszą przygotować się wielbiciele Alicji? Czy szykuje się hit na miarę eurowizyjnego Empires? Wokalistka zdradziła, jak będzie brzmiała jej nowa piosenka!

Alicja Szemplińska nie zwalnia tempa ani na chwilę! Po wygranej w The Voice of Poland, a także uzyskaniu tytułu reprezentantki Polski na Eurowizji 2020, artystka pnie się wciąż do góry. Niestety ze względu na wybuch pandemii na świecie, 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie w tym roku nie odbyła się, a Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires prosto ze swojego domu, podczas specjalnego koncertu na pocieszenie - Światło dla Europy, który odbył się dokładnie 16 maja 2020 roku. Mimo iż młoda artystka nie mogła zaprezentować swoich umiejętności wokalnych na żywo, szybko to nadrobiła! Nie dość, że wydała przepiękną i życiową piosenkę Gdzieś, to jeszcze pojawiła się na scenie w programie Jaka to melodia? a także dała czadu podczas w Opolu podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Teraz fani gwiazdy mogą skakać z radości! Alicja Szemplińska wyda niebawem nową piosenkę! Czy szykuje się hit na miarę singla Gdzieś, który zachwycił słuchaczy swoją melodią i przekazem, jeszcze bardziej, niż eurowizyjny kawałek Empires? Zwyciężczyni The Voice of Poland 10 zdradziła jeden szczegół na temat swojej muzycznej nowości!

Alicja Szemplińska miała być światową gwiazdą. Anglicy chcieli nam ją ukraść [Gwiazdy bez Maski]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Szemplińska - co wiemy o nowej piosence?

Alicja Szemplińska idzie jak burza, gdyż na horyzoncie widać już nową piosenkę! Gwiazda zdradziła kilka szczegółów na temat nowej produkcji. Jej singiel, który zbliża się wielkimi krokami będzie bardzo emocjonalny! Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery, jednak gdy jeden z jej fanów zapytał czy piosenka pojawi się w październiku lub listopadzie, Alicja odparła: prędzej niż myślicie, konkretne informacje niebawem. My już nie możemy się doczekać tej perełki, a Wy?

Najnowsze