Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021 z piosenką Pusto?! Ten numer może wzruszyć [PREMIERA]

2020-10-14 10:16 Rafał Wróblewski
Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021 z piosenką Pusto?! Ten numer może wzruszyć [PREMIERA]
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021 z piosenką Pusto?! Ten numer może wzruszyć [PREMIERA]

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021? Fani nie mają wątpliwości, że to najlepszy wybór spośród wszystkich możliwości. Tym bardziej, że w wyniku sytuacji epidemicznej, Konkurs Piosenki został odwołany i 18-letnia wokalistka nie miała szans zaprezentować się przed światową publicznością.

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021 zaśpiewa piosenkę Pusto? Fani od pierwszego momentu, gdy utwór pojawił się w sieci, zakochali się w niezwykle sentymentalnej, przejmującej opowieści, która płynie z ust młodej wokalistki. Zwyciężczyni jubileuszowej, 10. edycji The Voice of Poland śpiewa o życiu w niepewności, która poniekąd związana jest z jesiennym klimatem. Przedstawiona została również historia obrazująca życie w samotności. 

Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!

Alicja Szemplińska - piosenka Pusto

Alicja Szemplińska, czyli reprezentantka Polski odwołanej Eurowizji 2020 w Rotterdamie, od dłuższego czasu zapowiadała singiel zatytułowany Pusto. To w sumie czwarty studyjny utwór, pod którym podpisuje się zwyciężczyni muzycznego programu The Voice of Poland. Co najważniejsze, utwór spełnia regulamin Eurowizji, jeśli chodzi o datę premiery. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, piosenka, która bierze udział w konkursie musi mieć swoją premierę po 1 września roku, który poprzedza daną edycję. Piosenka Pusto musiałaby zostać skrócona o 47 sekund, ponieważ jej aktualna długość to 3:47. Na Eurowizji słyszymy kompozycje, które trwają nie więcej niż 3 minuty. Dodatkowo, atutem byłby anglojęzyczny tekst utworu, który oprócz Alicji, skomponowali: Bogdan Kondracki i Karolina Kozak. 

Telewizja Polska póki co nie zdradziła, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w 2021 roku. Nadzieje zwolenników, by to Alicja Szemplińska jechała na Eurowizję 2021, wzrosły po słowach wypowiedzianych przez prezesa TVP. Jacek Kurski powiedział, że jest za tym, by to właśnie zwyciężczyni The Voice of Poland 10 ponownie reprezentowała Polskę na dorosłej Eurowizji. 

Najnowsze