Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!

2020-09-29 10:53 Rafał Wróblewski
Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!

Alicja Szemplińska to bez wątpienia jedna z najjaśniej świecących gwiazd polskiej sceny muzycznej. Obecnie 18-letnia artystka szykuje nowy materiał, który nie rozczaruje jej fanów. Tych jest coraz więcej i nie wszyscy wiedzą, kak wyglądała Alicja Szemplińska mając 13 lat. Wokalistka ujawniła to na swoim TikTokowym profilu. Metamorfozę gwiazdy podrzucamy na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska już mając 13 lat marzyła o śpiewaniu na wielkiej muzycznej scenie. Wtedy też otrzymała szansę kształcić swój głos u Setha Riggsa, trenera wokalnego Michaela Jacksona. Od zawsze jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której zakochała się w soulu. Młoda wokalistka w wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne. Wiadomo, że nowa piosenka Alicji Szemplińskiej nadchodzi wielkimi krokami. Utalentowana artystka wygrała 10. edycję The Voice of Poland, a następnie wydała singiel Prawie my, który ma blisko 6 mln wyświetleń. 

Nie ulega wątpliwości, że Alicja Szemplińska, to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Gdy tylko pojawia się na ściance, światła fleszy nie przestają gasnąć. Rozchwytywana wokalistka postanowiła podzielić się zdjęciami ze swoich młodzieńczych lat. Jak wyglądała 13-letnia Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska - jak wyglądała kiedyś?

Metamorfoza Alicji Szemplińskiej może niektórych wprowadzić w osłupienie. Fakt, dzieci rosną i zmieniają się bardzo szybko, ale zmiany rys twarzy u gwiazdy polskiej sceny muzycznej są niesamowicie widoczne. Szczególnie na drugim zdjęciu, które zobaczycie w wideo poniżej. Ciekawostką jest to, że wykonawczyni hitu Prawie my, kiedyś nosiła okulary. 

Jak wyglądała 13-letnia Alicja Szemplińska i jak zmieniła się w ciągu ostatnich 5 lat? Zobaczcie zdjęcia z jej metamorfozy:

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze