Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!

2020-09-29 10:53
Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska ujawniła, jak wyglądała mając 13 lat. Niesamowita transformacja!

Alicja Szemplińska to bez wątpienia jedna z najjaśniej świecących gwiazd polskiej sceny muzycznej. Obecnie 18-letnia artystka szykuje nowy materiał, który nie rozczaruje jej fanów. Tych jest coraz więcej i nie wszyscy wiedzą, kak wyglądała Alicja Szemplińska mając 13 lat. Wokalistka ujawniła to na swoim TikTokowym profilu. Metamorfozę gwiazdy podrzucamy na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska już mając 13 lat marzyła o śpiewaniu na wielkiej muzycznej scenie. Wtedy też otrzymała szansę kształcić swój głos u Setha Riggsa, trenera wokalnego Michaela Jacksona. Od zawsze jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której zakochała się w soulu. Młoda wokalistka w wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne. Wiadomo, że nowa piosenka Alicji Szemplińskiej nadchodzi wielkimi krokami. Utalentowana artystka wygrała 10. edycję The Voice of Poland, a następnie wydała singiel Prawie my, który ma blisko 6 mln wyświetleń. 

Nie ulega wątpliwości, że Alicja Szemplińska, to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Gdy tylko pojawia się na ściance, światła fleszy nie przestają gasnąć. Rozchwytywana wokalistka postanowiła podzielić się zdjęciami ze swoich młodzieńczych lat. Jak wyglądała 13-letnia Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska - jak wyglądała kiedyś?

Metamorfoza Alicji Szemplińskiej może niektórych wprowadzić w osłupienie. Fakt, dzieci rosną i zmieniają się bardzo szybko, ale zmiany rys twarzy u gwiazdy polskiej sceny muzycznej są niesamowicie widoczne. Szczególnie na drugim zdjęciu, które zobaczycie w wideo poniżej. Ciekawostką jest to, że wykonawczyni hitu Prawie my, kiedyś nosiła okulary. 

Jak wyglądała 13-letnia Alicja Szemplińska i jak zmieniła się w ciągu ostatnich 5 lat? Zobaczcie zdjęcia z jej metamorfozy:

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze