Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021? Fani już działają w tej sprawie!

2020-10-09 11:52 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021? Fani już działają w tej sprawie!
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021? Fani już działają w tej sprawie!

Alicja Szemplińska w 2020 roku miała reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Niestety ze względu na pandemię, wielkie wydarzenie nie odbyło się, a młoda wokalistka nie miała szansy powalczyć o nagrodę główną. Czy w 2021 roku to właśnie ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Fani już działają w tej sprawie i mocno ją wspierają! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021? Fani już działają w tej sprawie i nie oglądają się za siebie. Polska artystka najpierw pokazała na co ją stać, wygrywając The Voice of Poland 10. Następnie została wybrana w eurowizyjnej Szansie na Sukces, jako nasza reprezentantka, która miała pojechać do Rotterdamu na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji. Niestety z uwagi na pandemię koronawirusa, Alicja Szemplińska musiała pozostać w Polsce. Eurowizja 2020 nie odbyła się, a tegoroczni reprezentanci jedynie zaśpiewali prosto ze swoich domów, podczas specjalnego koncertu na pocieszenie Europe Shine a Light - Światło dla Europy. Wydarzenie zostało wyemitowane w telewizji 16 maja 2020 roku i było bardzo emocjonalne.

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja 2021, jednak ze względu na sytuację z pandemią i wielką niewiadomą, jak wszystko będzie nadal się rozwijać, organizatorzy wydarzenia cały czas są niepewni. Konkurs stoi pod znakiem zapytania, lecz póki co została ustalona data 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Muzyczne wydarzenie zostało zaplanowane na 18, 20 i 22 maja 2021 roku w hali Ahoy w Rotterdamie. Razem z organizacją Konkursu pozostaje kwestia reprezentantów. Czy Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2021? Fani już działają w tej sprawie bardzo prężnie!

Eurowizja 2021 - reprezentant Polski

Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021? Póki co, to jedna wielka niewiadoma. Jednak wiele osób uważa, że to miano ponownie należy się Alicji Szemplińskiej, której ze względu na pandemię, nie udało stanąć się na wielkiej, eurowizyjnej scenie w Rotterdamie. Młoda artystka może pochwalić się sporym gronem wiernych fanów. To właśnie oni zaczęli od jakiegoś czasu działać w tej sprawie i w mediach społecznościowych stworzyli specjalny hashtag #alicjanaesc2021. Co ciekawe, znacznik zgromadził na samym Instagramie ponad 2 tysiące użyć, a ta liczba wciąż rośnie! Alicja Szemplińska jest niesamowicie wdzięczna swoim wielbicielom za wsparcie i za ten gest. Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po jej myśli!

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!
Najnowsze