Alicja Szemplińska lepiej pozuje niż śpiewa? Jej najnowsze zdjęcia wyglądają jak z okładki magazynów mody!

2021-03-30 14:10
Alicja Szemplińska
Autor: WBF

Alicja Szemplińska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! W ciągu ostatniego miesiąca jej profil na Instagramie wygląda bardziej jak konto profesjonalnej modelki, która ciągle pozuje na okładki magazynów Vogue! Czy Alicja Szemplińska dalej śpiewa? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

Alicja Szemplińska lepiej pozuje niż śpiewa? Jej profil na Instagramie ostatnimi czasy zamienił się w świetne, modowe portfolio, które raczej w żaden sposób nie przypomina konta społecznościowego wokalistki. Czyżby brak szansy wyjazdu na tegoroczną Eurowizję sprawił, że Alicja Szemplińska zrezygnowała z muzyki i od teraz będziemy mogli oglądać ją w roli modelki? Trzeba przyznać, że uzdolniona osiemnastolatka świetnie odnajduje się zarówno w jednej, jak i w drugiej roli. Alicja jest niezwykle charyzmatyczną, utalentowaną wokalnie nastolatką, której dodatkowym atutem jest przyciągająca uroda. Alicja jest przepiękną kobietą, od której trudno oderwać wzrok, a jej najnowsze zdjęcia są tego idealnym przykładem. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć ją w roli prawdziwej modelki.

Co więcej, Alicja na swoim 24-godzinnym Insta Stories zdradzała fanom nawet kulisy z takich przygotowań do sesji zdjęciowej. Pokazywała jak styliści wykonują jej profesjonalny makeup oraz jak wygląda cały taki modowy proces. Efekty takich spotkań możemy zobaczyć chociażby na jej profilu na Instagramie, ponieważ obecnie jej konto ozdobione jest niezwykle profesjonalnymi zdjęciami, które dosłownie zapierają dech w piersi!

Sonda
Alicja Szemplińska powinna jechać na Eurowizję 2021?

Alicja Szemplińska - Instagram 

Alicja Szemplińska to prawdziwa modelka, szczególnie na swoim profilu na Instagramie. Jej konto ma już 100 tysięcy obserwatorów, którzy chętnie przyglądają się jej karierze oraz fragmentom z życia prywatnego, które wokalista publikuje raz na jakiś czas.

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze